Значення імені Сабіна, походження, сумісність

Значення імені Сабіна

Ім’я Сабіна означає «сабинянка», «красива», «невибаглива», «мудра».

Походження імені Сабіна

Сабіна – жіноче ім’я, що має кілька версій походження. Згідно з однією з них, походження імені Сабіна пов’язано з римським родовим прізвиськом Сабинус. За іншою версією дане ім’я є жіночим варіантом чоловічого імені Сабін. Так звали родоначальника сабінян, народу середньої Італії. Так як сабінянки були відомі своєю красою, слово «сабіна» може означати «красива». Деякі дослідники вказують на версію, згідно з якою ім’я Сабіна могло статися від арамейського слова, яке перекладається як «невибаглива», «мудра».

Характеристика ім’я Сабіна

У дитинстві Сабіна часто буває розпещеним дитиною. Нерідко у дівчинки складаються складні стосунки з матір’ю. При цьому Сабіна, як правило, дуже красива і чарівна дівчинка, яка володіє безліччю талантів. Дівчинка може мати здібності до малювання, музики, танців.

Доросла Сабіна часто матеріально залежна від батьків. Вона вміє підпорядковувати собі не тільки близьких, але і малознайомих людей. Для цього дівчина здатна пустити в хід свою чарівність, використовувати жіночі хитрощі.

Згідно характеристиці імені Сабіна, дівчина з таким ім’ям має вольовий характер, не піддається чужому впливу, на все має свою точку зору. Сильний характер Сабіни сприяє твердості в рішеннях, часто навіть на шкоду собі самій.

На перший погляд амбітна та імпульсивна, дівчина володіє логічністю дій і холодним розумом. Вона часто буває майстерною інтриганкою, надзвичайно любить гроші. Практичний склад розуму, який підкріплюється чудово розвиненою інтуїцією, робить її небезпечною суперницею у багатьох сферах життя. Сабіна часто ображається, особливо, якщо вважає, що її недооцінили. Досить легко може помститися кривдникові, іноді і дуже жорстоко. Можливо, це стає причиною того, що у Сабіни мало друзів.

В характеристиці імені Сабіна зазначається, що дівчина з цим ім’ям часто обирає професію, де необхідна обережність і, в той же час, сміливість. Вона може бути реставратором, археологом, актрисою, дресирувальницею.

Сабіна, як правило, досить пізно виходить заміж. В шлюбі жінка часто буває щаслива. Сабіна завжди стежить за своєю зовнішністю, намагається виглядати привабливо. Жінка любить приймати гостей, вміє дивувати оригінальними стравами власного приготування.

Сумісність імені Сабіна

Ім’я Сабіна добре поєднується з по батькові Олександрівна Сергіївна, Русланівна, Анатоліївна, Вадимівна, Романівна, Тимуровна.

Хороша сумісність імені Сабіна з такими чоловічими іменами: Ростислав, Родіон, Іраклій, Альберт, Еразм.

Іменини

Православні іменини у Сабіни:

  • серпень – 29;
  • жовтень – 27;
  • грудень – 5.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Сабіна: Божественна Серпня Поппея Сабіна, Сабіна Азема, Сабіна Лісіцкі, Сабіна Имайкина.