Важливо

Значення імені Руслан, походження, сумісність

Значення імені Руслан

Ім’я Руслан означає «лев», «русявий».

Походження імені Руслан

Руслан – російське чоловіче ім’я, яке запозичене з тюркських мов. Найбільш популярна версія походження імені Руслан вказує на його зв’язок з ім’ям Арслан. В перекладі з тюркської мови це слово означає «лев». Також деякі дослідники розглядають переклад імені Руслан зі слов’янської мови як «русявий».

Характеристика ім’я Руслан

В дитячому віці Руслан часто буває примхливим хлопчиком. Він дуже емоційний, вимагає до себе постійної уваги. Руслану необхідно, щоб його часто хвалили, в іншому випадку хлопчик відчуває себе скривдженим. З ровесниками Руслан веде себе вільно, легко. Він може необдумано ризикувати, що нерідко призводить до травм.

З віком у Руслана все більше проявляється егоїзм, вибуховий характер. Він не має наміру прислухатися до думки оточуючих.

Згідно характеристиці ім’я Руслан, для чоловіка з таким ім’ям дуже важлива популярність, популярність. І заради цього він готовий використовувати всі засоби – інтриги, хитрість, обман. В цьому чоловікові киплять пристрасті. На шляху до мети він може позбутися підтримки рідних, друзів, нажити собі багато ворогів. Незважаючи на все це, Руслан є дуже цілеспрямованою людиною, яка практично завжди домагається бажаного результату. Такий чоловік – класичний приклад борця.

Зазвичай Руслан стежить за своїм здоров’ям, зовнішнім виглядом. Він часто займається спортом, підтримує себе в хорошій фізичній формі.

Як правило, Руслан з повагою ставиться до старших, батькам, родичам. Вони завжди можуть розраховувати на його турботу і допомогу.

Так як Руслан прагне до популярності, найчастіше він вибирає професію політика або артиста. Для нього дуже важливо бути на виду, бачити натовпи шанувальників, давати інтерв’ю.

Як вказується в характеристиці ім’я Руслан, чоловіка з цим ім’ям завжди оточують жінки. Він вміє обворожить практично кожну представницю прекрасної статі. При цьому в дружини собі Руслан вибирає красиву, яскраву дівчину, яка стає предметом його гордості. Він дуже ревнує дружину, в деяких випадках ревнощі провокує Руслана на досить великі скандали.

Часто Руслан вступає в шлюб двічі. Своїй дружині цей чоловік вірний, сам же ніколи не пробачить їй зради.

У Руслана зазвичай прекрасні стосунки з дітьми. Він проводить з ними багато часу, в той же час, дає дітям достатньо свободи.

Сумісність імені Руслан

Ім’я Руслан добре поєднується з по батькові Ігорович, Вікторович, Миколайович, Юрійович, Тимурович, Олексійович.

Вдала сумісність імені Руслан з такими жіночими іменами: Ірина, Олена, Гелла, Агнія Маргарита , Майя, Оксана, Наталя, Тамара, Раїса, Ольга, Тетяна.

Іменини

Православних іменин у Руслана немає.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Руслан: Руслан Лазаревич, Руслан Хасбулатов, Руслан Піменов, Руслан Сасін, Руслан Гуляєв, Руслан Муратов, Руслан Батыршин.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *