Важливо

Значення імені Родіон, походження, сумісність

Значення імені Родіон

Ім’я Родіон означає «рожевий», «житель острова Родос», «героїчний».

Походження імені Родіон

Родіон – чоловіче ім’я, що має грецькі корені. Походження імені Родіон пов’язують з грецьким словом «родеос», яке означає «рожевий». За іншою версією, це ім’я означає «житель острова Родос». Також деякі дослідники відзначають, що ім’я Родіон може бути руської формою давньогрецького імені Иродион, яке можна перевести як «героїчний», «герой».

Характеристика імені Родіон

Маленький Родіон зазвичай спокійна, врівноважена дитина. Він не відрізняється особливою активністю і рухливістю. Хлопчик не цурається інших дітей, але і не особливо прагне грати у великій компанії ровесників. Родіон відрізняється від однолітків своєю розважливістю, добродушним характером.

Як правило, самолюбство Родіона з віком призводить до того, що чоловік здатний багато чого домогтися. Він може постояти за себе, вміє доводити свою точку зору. Життя Родіона зазвичай не має різких злетів і падінь, частіше він методично і наполегливо йде до своєї мети. Чоловік не вплутується в ризиковані підприємства, воліє прораховувати наперед всі можливі варіанти вирішення проблем.

Згідно характеристиці імені Родіон, чоловік з таким ім’ям зазвичай уникає самотності. Так як він відрізняється врівноваженістю, з ним важко посваритися. При цьому Родіон намагається розв’язувати конфлікти за допомогою щирої розмови, легко погоджується на компроміс, тільки б уникнути сварки.

Незважаючи на врівноваженість і спокійний характер Родіона, він нерідко буває веселим, дотепним людиною. У нього завжди багато друзів, яких він залучає надійністю, готовністю прийти на допомогу. Родіон любить жити повним життям, спілкуватися з багатьма людьми.

Як правило, Родіон володіє логічним мисленням і твердим розумом. Він може досягти вершин кар’єри, завдяки стриманості та великого терпіння. Для нього підійде професія, пов’язана з точними науками або технікою: наприклад, інженера, конструктора, дослідника. Часто у Родіона буває вроджений дипломатичний талант, тому він може бути дипломатом, військовим, правоохоронцем.

В характеристиці імені Родіон зазначається, що у чоловіка з цим ім’ям зазвичай шлюб складається вдало. Цьому сприяють спокійний характер Родіона, його душевне тепло і ніжність до коханої жінки. Він стає не тільки зразковим чоловіком, але і прекрасним батьком.

Сумісність імені Родіон

Ім’я Родіон вдало поєднується з по батькові Євгенович, Михайлович, Данилович, Костянтинович, Йосипович.

Хороша сумісність імені Родіон з такими жіночими іменами: Еріка, Світлана, Ольга, Калерія, Ірина, Олена.

Іменини

Православні іменини у Родіона:

  • січень – 17;
  • квітень – 8, 21;
  • липень – 16;
  • серпень – 8;
  • жовтень – 10, 17;
  • листопад – 10, 17, 32.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Родіон: Родіон Сергієв, Родіон Щедрін, Родіон Малиновський, Родіон Овчинников.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *