Значення імені Поліна, походження, сумісність

Значення імені Поліна

Ім’я Поліна означає «сонячна», «звільнена», «маленька».

Походження імені Поліна

Поліна – жіноче ім’я французького походження. Воно є похідним від чоловічого імені Поль. З латинської мови це ім’я перекладається як «малюк», «маленький». Також існує ще одна версія походження імені Поліна, згідно з якою ім’я пов’язане з ім’ям давньогрецького бога сонця Аполлона. У цьому випадку, його можна перевести як «присвячена Аполлону», «сонячна».

Характеристика імені Поліна

Маленька Поліна росте дуже доброю, чуйною, поступливою дівчиною. Вона намагається всім допомогти, нікого не образити. До Поліні тягнуться і її однолітки, і дітки віком її. Як правило, Поліна надзвичайно охайна, іноді це доходить навіть до огиди.

У шкільні роки Поліна часто буває першою помічницею вчителів і батьків.

З-за скромності та боязливості, дівчину часто вважають гордячкой. Але це тільки до тих пір, поки не познайомляться з нею ближче. Поліна веде активний спосіб життя, легко йде на контакт з оточуючими. Вона вміє зачарувати співрозмовника. Але, в той же час, часто їй дуже важко завести нове знайомство або почати незнайому справу.

Поліна не вміє сперечатися. Вона намагається нав’язати свою точку зору, разом того, щоб переконати співрозмовника аргументами.

Згідно характеристиці імені Поліна, дівчина з таким ім’ям відрізняється великим терпінням. Вона дуже терпима до оточуючих, намагається бачити в людях тільки хороше, не помічати їх недоліки.

Поліна любить бути в курсі всіх подій культурного, політичного, інтелектуального життя суспільства. Тому її нерідко можна побачити на виставках, модних показах, в театрі.

Хоча багато вважають Поліну дуже діяльною особливою, вона сильно не прагне працювати. Для повсякденного праці дівчині не вистачає наполегливості і терпіння. Вона не має особливого бажання просуватися по кар’єрних сходах. Часто головним критерієм для вибору місця роботи стає його близькість до будинку. Однак Поліна може бути успішним журналістом або рекламним агентом.

В характеристиці імені Поліна зазначається, що дівчина з таким ім’ям інтереси сім’ї ставить вище власних. Вона відрізняється вірністю дружину, при цьому, іноді прощаючи йому деякі вільності з іншими жінками.

З Поліни виходить прекрасна мама. Вона живе справами дітей, займається їх вихованням, відвідує батьківські збори, активно бере участь в роботі батьківського комітету.

Сумісність імені Поліна

Ім’я Поліна добре поєднується з по батькові Олександрівна Володимирівна, В’ячеславівна, Михайлівна, Сергіївна, Степанівна.

Вдала сумісність імені Поліна з такими чоловічими іменами: Денис, Віталій, Олександр, Юрій, Костянтин, Юхим.

Іменини

Православні іменини у Поліни:

  • Січень – 18;
  • Червень – 6;
  • Липень – 9;
  • Грудень – 2, 31.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Поліна: Поліна Віардо-Гарсія, Поліна Кутепова, Поліна Дашкова, Поліна Коробейникова, Поліна Федотова.