Важливо

Значення імені Павло, сумісність, походження

Значення імені Павло

У перекладі з латинського ім’я Павло означає «маленький», «малюк», «незначний». Існує думка, що ім’я Павло трактується як «молодший».

Походження імені Павло

Ім’я Павло походить від слова «паулюс», що перекладається з латинської як «маленький».

Характеристика ім’я Павло

Паша росте добрим, слухняним і чуйною дитиною, допомагає мамі, із задоволенням возиться з молодшими братом або сестрою. Він не посміє послухатися батьків і закликає до цього своїх друзів.

Значення імені Павло розкривається в особистісних якостях, властивих цій людині. Павлу властиве співчуття, співпереживання іншим людям. Він щирий, вміє слухати і зберігати чужі секрети і тайны.Обычно оточуючі люди тягнуться до нього.

Згідно характеристиці імені, Павла поєднуються високий інтелект, моральність, сексуальність і товариськість.

Павлу властива хороша інтуїція, товариськість і схильність до філософських розмірковувань. Він володіє дивовижним умінням давати об’єктивну оцінку будь-якій ситуації. При вирішенні проблем Павло не йде напролом, а шукає обхідні шляхи. Він досить терплячий і вміє чекати.

З віком Павло кілька стає меркантильним, переслідує власні інтереси, шукає вигоду. Він вміє виробляти потрібне враження на оточуючих людей. Хороша пам’ять і високий інтелект дозволяють Павлу без праці просуватися по кар’єрних сходах.

Чоловік з іменем Павло прагне до досконалості у всіх сферах життя. Він важко переживає поразки. Невдачі здатні стати для нього причиною депресії.

Хоч Павло і є по своїй суті домашнім людиною, але в ньому є тяга до подорожей. Він допитливий, але здивувати його чим-небудь досить складно.

Павло – щедрий любитель жінок. Він може бути романтичним і сентиментальним, вміє проявляти ніжність, турботу і ласку. Своїй жінці він дарує подарунки, прагне до гармонії у відносинах фізичної близькості. Чудово справляється з домашніми справами і допомагає дружині з дітьми. Разом з тим Павло дуже ревнивий, але не показує це на людях.

У Павла добре розвинені ораторські здібності. Він може стати прекрасним телеведучим, журналістом або викладачем.

Сумісність імені Павло

Ідеальна сумісність імені Павло з Вірою, Єлизаветою, Катериною, хороший союз з Зінаїдою, Майєю, Серафимою, Софією і Ельвірою. Не дуже добре відносини можуть складатися з Наталею, Анжелою, Дарією, Ніною, Тетяною та Юлією.

Іменини

Зимові іменини Павла припадають на 5, 8, 11, 20 і 28 грудня, 5, 17, 23, 27, 28 і 30 січня, 6, 10, 16 і 26 лютого. Весняні Павли відзначають День Ангела 1,17, 20, 23, 29 і 30 березня, 9, 19 та 29 квітня, 10,16 і 31 травня. Влітку- 1, 4, 10, 14, 16, 21 і 23 червня, 9, 11, 12, 14 і 29 липня, 10, 12 і 30 серпня. Осінні іменини 3, 5, 10, 12, 17 та 23 вересня, 7, 8, 16, 17 і 21 жовтня, 1, 3, 5, 10 і 16 листопада.

Відомі люди

Ім’я Павло прославили імператор Павло I, адмірал Павло Нахімов, письменник-казкар Павло Бажов, диригент Павло Коган, хокеїст Павло Буре, винахідник Павло Яблочков, кінорежисер Павло Чухрай, актор Павло Кадочников, художник Павло Челищев, юний борець Павлик Морозов, підприємець Павло Демидов, космонавт Павло Бєляєв, меценат Павло Третьяков.

2 Comments

 1. Аліна

  07/03/2019 at 00:27

  Чи підходить Паші Аліна

  • Badabum

   01/04/2019 at 16:16

   За сумісністю імен, чи підходить для імені Павло Ірина, читайте в статті.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.