Важливо

Значення імені Ольга, сумісність, походження

Значення імені Ольга

Ім’я Ольга означає «велика», «священна».

Походження імені Ольга

Ольга – жіноче ім’я східно-слов’янського походження. Існують дві основні версії походження цього імені. Згідно з першою з них, це давньоруське ім’я, яке було запозичене з скандинавської мови. Воно утворене від імені Хельга, що означає «священна», «свята», «мудра», «світла».

За іншою версією походження імені Ольга пов’язано з давньослов’янськими іменами Волх, Вольга. Вони означали «сонячна», «гарна», «велика».

Характеристика ім’я Ольга

Маленька Оля зазвичай не доставляє клопоту старшим. Вона серйозна, вдумлива дівчинка, яка може добре вчитися, але не завжди прагне до цього. Ольга часто буває впертою і образливою. Причому, навіть якщо дівчинка розуміє, що не права, вибачень від неї не дочекатися. Разом з цим, Оля дружить і з хлопчиками, і з дівчатками, любить побалакати з подружками.

Відмінними рисами Ольги є інтелект, висока працездатність, велика воля. Вона буде вперто йти до своєї мети, не помічаючи перешкоди.

Згідно характеристиці імені Ольга, дівчина з таким ім’ям, дорослішаючи, прагне до лідерства. При цьому вона дуже сувора до себе, часто займається самокопанням, аналізує свої почуття і вчинки.

Деякими Ольгам притаманне лицемірство. З тими людьми, хто вище її по положенню, корисні їй, дівчина буде вести себе коректно і люб’язно. А ось тим, хто залежить від неї, часто може демонструвати зверхність.

Ользі притаманне почуття стилю у виборі одягу, предметів гардероба. Вона ніколи не виглядає безглуздо, навпаки, у всьому демонструє смак. При цьому у виборі гардеробу дівчина прислухається тільки до себе. Вона не буде сліпо слідувати моді чи порад подружок.

В характеристиці імені Ольга зазначається, що дівчина з цим ім’ям може досягти значних успіхів у різних професіях. У неї дуже розвинене почуття відповідальності, що робить дівчину прекрасним працівником і керівником. Ольга може бути успішним журналістом, лікарем, громадським діячем.

Ольга – це прекрасна дружина. Вона відрізняється вірністю чоловікові, не намагається утримати лідерство в сімейних відносинах. До того ж, Ольга вміє здивувати своїми кулінарними шедеврами, красиво приймає гостей. Однак жінка не терпить, коли чоловік втручається в її суто жіночі справи. Часто Ольга буває ревнивою дружиною, але, в той же час, сама не зазнає ревнощів у стосунках.

Сумісність імені Ольга

Ім’я Ольга вдало поєднується з по батькові Петрівна, Святославівна, Глібівна, Володимирівна, Олександрівна, Михайлівна.

Хороша сумісність імені Ольга з такими чоловічими іменами: Владислав, Віктор, Вадим, Анатолій, Олег, Лев, Ілля, Степан, Сергій, Семен, Руслан, Олег.

Іменини

Православні іменини Ольги:

  • Лютий – 10;
  • Березень – 6, 14;
  • Липень – 17, 24;
  • Листопад – 23.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з іменем Ольга: Велика Княгиня Ольга, Ольга Кніппер-Чехова, Ольга Розанова, Ольга Аросєва, Ольга Остроумова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *