Значення імені Олег, сумісність, походження

Значення імені Олег

Ім’я Олег означає «священний», «присвячений богам».

Походження імені Олег

Олег – російський варіант древнескандинавского імені Хельги, яке походить від прикметника heilagr , що означає «святий». В історії ім’я Олег, насамперед, асоціюється з Віщим Олегом – першим Великим князем Київським. Ім’я Олег стало династичним для роду Рюриковичів. Після згасання роду про ім’я Олег практично забули, так як дітей в ті часи називали по святцях, а православна церква це ім’я не визнавала. Після Жовтневої революції про походження імені Олег згадали знову, і це ім’я стало дуже популярним в 20-30 роки минулого століття.

Характеристика ім’я Олег

Краще всього ім’ям Олег називати хлопчиків, народжених під наступними знаками зодіаку: Терези, Овен, Козеріг, Водолій.

Маленький Олег легко піддається чужому впливу і часто не має власної думки. Тому батькам треба бути уважними до його оточення, щоб він не перейняв погані звички. У шкільні роки Олег зазвичай проявляє інтерес до точних наук, зокрема математики. Більшість хлопців з цим ім’ям мають аналітичний склад розуму. Люблять всі навколо піддавати сумніву і аналізу. Якщо Олег поставив перед собою якусь мету, він обов’язково її досягне, рано чи пізно, чого б це йому не коштувало. Вроджена зосередженість і завзятість дадуть йому можливість добитися успіхів в науці.

Характеристика ім’я Олег дозволяє припустити, що в дорослому віці чоловіки з таким ім’ям дуже принципові і будуть відстоювати свою думку «до кінця», навіть якщо вони в глибині душі визнають, що не праві.

Це упертість робить Олега людиною складною у спілкуванні, навіть дещо неприємним. До того ж часто Олег відчуває почуття деякої переваги над оточуючими і не завжди приховує це, що також не сприяє його зближення з людьми. У той же час, незважаючи на ці недоліки, Олег безкорислива натура і часом здатний на благородні вчинки.

Найчастіше діти Олегів виростають зі складним і непоступливим характером.

Сумісність імені Олег

Найкраща сумісність імені Олег з жінками, імена яких Антоніна, Клара, Лариса, Наталія, Світлана, Тетяна, Елла. Олег буде їм вірним чоловіком, але дещо стриманим в емоційному плані, можна навіть сказати холодним. Він весь час буде свою дружину порівнювати з матір’ю. Навіть можливі спроби «переробити» супутницю життя, щоб вона була більш схожа на його матір, бо вона для нього є ідеалом жінки. Якщо дружина не зрозуміє це вчасно і не піде на компроміс у цьому питанні, то можливі часті сімейні сварки, аж до розриву відносин.

Іменини

Православні іменини 3 жовтня.

Відомі люди

найвідомішим Олегом в історії є Олег Рюрикович – князь новгородський і київський, здійснив похід на Візантію. Відомі сучасники: Олег Попов (артист цирку), Олег Макаров (космонавт), Олег Каган (скрипаль), Олег Лосєв (фізик), актори: Олег Даль, Олег Янковський, Олег Басілашвілі, Олег Борисов, Олег Стриженов, Олег Табаков.