Важливо

Значення імені Ніна, походження, сумісність

Значення імені Ніна

Ім’я Ніна означає «царська», «юність», «правнучка».

Походження імені Ніна

Ніна – жіноче ім’я, що має кілька версій походження. Основний з них називають версію, за якою ім’я Ніна виникло від імені Нинос, засновника Ассирійської імперії. Згідно з іншою версією, походження імені Ніна пов’язано з грузинським словом, яке перекладається як «юність». На івриті це ім’я має значення «правнучка».

Характеристика ім’я Ніна

У дитинстві Ніна часто буває самолюбною, нестриманим, впертою дитиною. Не завжди дорослі авторитетні для неї, вона на все має свою особисту думку. При необхідності Ніна завжди здатна дати відсіч кривдникові, часто захищає слабших дітей. Так як у дівчинки дуже розвинене самолюбство, вона прекрасно вчиться в школі. Ніна не може собі дозволити вчитися гірше за інших.

З віком для Ніни стає дуже важливим думка про неї оточуючих. Вона засмучується, якщо чує про себе неприємні слова або бачить, що на її вчинки люди реагують не так, як їй хотілося б. Можливо, з цієї ж причини Ніна не прагне бути лідером, керівником.

Згідно характеристиці ім’я Ніна, жінка з таким ім’ям дуже важко пристосовується до змін життєвого укладу. Вона все життя намагається дотримуватися тих принципів і звичок, які придбала в дитинстві і ранній юності. У той же час, Ніна ніколи не нав’язує свої життєві пріоритети іншим людям.

Ніна – надзвичайно добра жінка, яка завжди надає допомогу навколишнім. Цим досить часто користуються і непорядні люди. З віком Ніна розуміє це і намагається більш вибірково підходити до надання допомоги.

В залежності від часу народження, можна виділити основні риси характеру дівчини, що носить ім’я Ніна.

Так, «весняна» Ніна відрізняється егоїзмом, тягою до інтриг.

Ніна, народжена влітку, може бути заздрісною, довго пам’ятати зло.

Для «осіннього» Ніни характерна вдумливість, практичність, цілеспрямованість.

Ніна, яка народилася взимку, зазвичай буває запальною, рішучої, самовпевненою.

В характеристиці імені Ніна зазначається, що для жінки з цим ім’ям підходить професія медичного працівника, педагога, інженера, журналіста.

Як правило, Ніна знаходить собі хорошого чоловіка. Жінка стає прекрасною господинею в домі, яка зазвичай є головною в сімейній парі. Рідні можуть страждати від зайвої прискіпливості Ніни. Жінка вимагає бездоганності у всіх справах чоловіка і дітей.

Сумісність імені Ніна

Ім’я Ніна добре поєднується з по батькові Петрівна, Марківна, Давидовна, Георгіївна Василівна.

Вдала сумісність імені Ніна з такими чоловічими іменами: Єгор, Євгеній, Данило, Віктор, Броніслав, Михайло, Петро, Сергій.

Іменини

Православні іменини у Ніни:

  • січень – 27;
  • травень – 14;
  • листопад – 19.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Ніна: Ніна Русланова, Ніна Сазонова, Ніна Сициліана, Ніна Сімон, Ніна Макарова, Ніна Дорошина, Ніна Гребешкова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *