Важливо

Значення імені Неллі, походження, сумісність

Значення імені Неллі

Ім’я Неллі означає «молода», «нова».

Походження імені Неллі

Неллі – жіноче ім’я, що має грецькі корені. Походження імені Неллі пов’язано з грецьким словом «неос», яке перекладається як «нова», «молода».

Характеристика ім’я Неллі

У дитинстві Неля відрізняється великою непередбачуваністю. У цьому дитині дивним чином співіснують сором’язливість і примхливість, вередливість і скромність. Часто буваючи досить сварливою, дівчинка в стані агресії готова з усіма пересваритися.

Навіть подорослішавши, Неллі особливо не змінюється. Як правило, вона буває великий егоїсткою, яка не відрізняється стриманістю. Їй важливо довести всім оточуючим свою перевагу, і при цьому, ще й переконатися, що вони в ньому не сумніваються. На всі зауваження оточуючих Неллі реагує дуже болісно, емоційно, що часто стає причиною конфліктів з різними людьми. У той же час, недругів у дівчини практично не існує. Цьому сприяє її внутрішній чарівність, яке розташовує до спілкування, уміння вислуховувати інших, зберігати таємниці.

Згідно характеристиці ім’я Неллі, дівчина з таким ім’ям, як правило, дуже творча і артистична натура. Вона відчуває потяг до мистецтва, всього прекрасного. Завдяки хорошим манерам та вишуканому смаку, дівчина вміє себе правильно подати, що допомагає їй комфортно себе почувати в будь-якому суспільстві. Взагалі, для Неллі духовні цінності ближче матеріальних. Вона часто мріє, любить відвідувати художні виставки, концерти камерної музики. Дівчина чудово орієнтується в питаннях моди, мистецтва, світського життя.

По службовій драбині Неллі зазвичай просувається досить повільно. Найчастіше це пов’язано з тим, що дівчина нерідко вступає в конфлікти з колегами, начальством. Вона може стати успішною артисткою, художником, педагогом, лікарем.

В характеристиці ім’я Неллі зазначається, що дівчина з таким ім’ям часто вибирає в дружини чоловіка з непростим характером. А так як сама вона теж не відрізняється стриманістю, в сім’ї може виникати безліч конфліктів. Від чоловіка Неллі вимагає повного задоволення своїх матеріальних запитів. При цьому сама зазвичай намагається реалізувати власні духовні потреби. Неллі може зі смаком обставити будинок, правильно вибрати предмети інтер’єру. Але ось стояти біля плити вона не бажає. Жінка досить ревнива, хоча намагається стримувати емоції, так як цінує спокійні сімейні відносини.

Сумісність імені Неллі

Ім’я Неллі добре поєднується з по батькові Маратовна, Павлівна, Дмитрівна, Всеволодівна, Валентинівна, Олексіївна, Тагировна.

Вдала сумісність імені Неллі з такими чоловічими іменами: Арнольд, Оскар, Назар, Мартін, Мечислав, Богдан.

Іменини

Православні іменини у Неллі:

  • січень – 29;
  • червень – 3;
  • жовтень – 28.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Неллі: Неллі Кім, Неллі Мельба, Неллі Неведина, Неллі Абрамова, Неллі Школьникова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *