Важливо

Значення імені Наталія, сумісність, походження

Значення імені Наталія

Ім’я Наталія означає «різдвяна», «благословенна», «рідна».

Походження імені Наталія

Наталія – російське жіноче ім’я, що має латинські корені. Походження імені Наталія пов’язане з латинським словом «наталіс», яке перекладається як «рідна». Також існує сучасна версія перекладу цього слова – «різдвяна», «благословенна».

Характеристика імені Наталія

Маленька Наташа зазвичай буває веселою, товариською дівчинкою. Вона часто є першим багатьох дитячих забав, вміє захопити однолітків чимось новим, незвичайним. Рішуча, активна дівчинка в школі, як правило, стає активісткою. Вона дуже любить, коли її хвалять, після цього подвоює свої зусилля. Не завжди відмінниця, Наташа ніколи не дозволить собі вчитися гірше за всіх, так як досить самолюбний для цього. Часто дівчинка в класі відстоює скривджених дітей, тих, кого принижують, над ким сміються.

Дуже часто Наталія проявляє риси лідера. Вона вміє повести за собою інших людей, відстояти свою точку зору. У той же час, дівчина не сприймає критику на свою адресу, вона впевнена, що завжди права і не може робити помилки.

Згідно характеристиці імені Наталія, дівчина з таким ім’ям часто на перший погляд здається легковажною і поверхневої. Але це помилкове враження. Насправді вона розумна, прагматична, володіє сильною волею. Наталія всі свої дії, як правило, продумує до дрібниць. Вона не губиться перед труднощами, вміє тримати удари долі.

Наталія рідко піддається чужому впливу. Причина цього у великій самовпевненості дівчата і відсутності особливої довіри до оточуючих. В більшості питань дівчина прислухається до своєї інтуїції і довіряє тільки своїм висновкам.

В Наталі дуже розвинене почуття справедливості. Вона не любить брехню, обман. Прямота цієї жінки часто приводить її до сварок, конфліктам. Але навіть заради миру і спокою вона не готова пожертвувати правдою.

Як вказується в характеристиці імені Наталія, дівчина з цим ім’ям дуже честолюбна. У будь-якій професії вона прагне зробити кар’єру, навіть якщо робота їй не дуже подобається. Вона може бути успішним педагогом, інженером, лікарем, актрисою.

Зазвичай Наталія рано виходить заміж, вибираючи дружини чоловіка, який оточить її опікою і турботою. Як правило, дівчина стає прекрасною господинею і люблячою мамою. Вона буде ладити з родичами чоловіка, тільки якщо вони не дозволять собі її критикувати.

Сумісність імені Наталія

Ім’я Наталія вдало поєднується з по батькові Костянтинівна, Юріївна, Павлівна, Олегівна Леонідівна, Іванівна, Борисівна.

Хороша сумісність імені Наталя з такими чоловічими іменами: Юрій, Федір, Петро, Марія, Євген, Дмитро, Олександр.

Іменини

Православні іменини у Наталії:

  • січень – 11;
  • березень – 22, 31;
  • вересень – 8, 14.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Наталія: Наталія Сац, Наталія Гундарева, Наталія Гончарова, Наталія Дурова, Наталія Касаткіна, Наталія Палей.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *