Значення імені Надія, сумісність, походження

Значення імені Надія

Значення імені Надія – очікування сприятливого, віра у можливість.

Походження імені Надія

Ім’я Надія відбувається зі старослов’янської мови. Надія – переклад грецького імені Елпіс. За церковними легендами Надія – з легендарної родини мучениць, в яку входили сестри-гречанки Пістіс (Віра), Елпіс (Надія) і Агапе (Любов). Ім’я Елпіс означає “воля”, російське ім’я “надія” – від дієслова “діяти”. Це велике ім’я не віщує його власниці безтурботного майбутнього і легкого життя.

Характеристика імені Надія

У дитинстві Надя спритний і енергійний дитина, емоції б’ють через край. В колективі прагне бути командиром і заводієм.

у дорослому віці в характері поєднуються цілеспрямованість, майже чоловіча твердість, холоднувато скритність, меркантильність. Разом з тим підвищена емоційність, схильність до авантюр, щедрість, готовність до сліз. Характеристика імені Надія – победоносность і позитивізм. Енергійність і переконаність звучання створюють відкритий і діяльний характер даного імені.

Надія – ім’я страдательное. Вона рідко буває щаслива. Життя підносить їй гулі і синці, при цьому нічому не вчить. Надія не може сама керувати своєю долею, їй не вистачає сили волі. З віком Надія згасає, заспокоюється, досягає життєвої стабільності. Вона рідко благополучна матеріально.

Надія має нестійкою психікою і вибуховим темпераментом. Це людина настрою з непередбачуваною поведінкою. Надії характерний розрахунок у діях.

Вона винахідлива, може безпомилково аналізувати ситуацію. Погляди її не відрізняються глибиною, але завжди оригінальні.

Надія – “борець за правду”. Швидко загоряється ідеєю, але вже на наступний день може докорінно змінити думку.

Надія не стежить за своїм здоров’ям. Натура пристрасна, бурхливо виявляє свої почуття. Одягається завжди ефектно, зі смаком.

Надія володіє здатністю жити заради своїх дітей.

Надія дуже працездатна і активна. Шкода, що не завжди це приносить їй результати. У роботі вона педантична, добросовісна, надійна. Надія завжди вірна даному слову.

Практична хватка і ентузіазм народжують творчий образ Надії. Вона завжди випереджає суперників, якщо візьметься за справу з бажанням. Вона людина конкретна, порожньої балаканини не любить.

Сумісність імені Надія

Надія любить самовіддано, беззастережно. Стає організованою і стриманою, вийшовши заміж. У відносинах з коханим може проявляти емоційність, але не вихлюпує назовні душевні пориви. У родині займає положення глави сім’ї, командує чоловіком, але мудро і тактовно. У домашньому господарстві все встигає зробити вчасно. Надія – беззаперечний авторитет для дітей. Вдала сумісність імені Надія з Віталієм, Олександром, Костянтином, Єгором і Юрієм. Неміцний шлюб з Володимиром, Анатолієм, Федором, Іваном.

Іменини

Православні іменини Надії: 14 березня, 30 вересня.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Надія Бабкіна, Алилуева, Медведєва, Крупська, Румянцева, Обухова, Рушева.