Значення імені Мирослава, походження, характеристика

Значення імені Мирослава

Ім’я має дві складові: «світ» і «слава». Звідси значення імені Мирослава – «прославлена миролюбністю» і «прославляє світ».

Походження імені Мирослава

Походження імені Мирослава слов’янське, російське.

Коротка форма імені: маленького світу, Світу, Миросю, Слава, Миросечка, Миросенька, Мироська, Славця, Славка, Славочка.

Чоловічий варіант імені – Мирослав.

Характеристика імені Мирослава

Володарку імені Мирослава нічого не може змусити зійти з наміченого шляху. Вона обережна у вчинках, завжди дотримується загальноприйняті в життя норми. Не любить все нове, сприймає з побоюванням. Мирослава володіє розвиненим інтелектом. Завжди можна розраховуючи на її порядність, довіритися їй. Вона вміє і любить давати поради.

Мирослава дуже господарча в побуті. Часто трапляється так, що прагнення до порядку стає схожим на занудство.

Мирослава проявляє себе вольовою і дуже активною особистістю. Відмінно розвинена інтуїція і міцне здоров’я допомагають їй досягти успіхів. Мирослава – володарка непростого характеру, любить плести інтриги. Її важко переконати, схилити на свою сторону. Мирослава ніколи не піддається чужому впливу завдяки почуттю самовпевненості. Вона сильна духом, вольова і врівноважена.

Мирослава завжди виявляє наполегливість і впертість, якщо її думка не збігається думкою оточуючих. Дуже важко переживає будь-які невдачі. Нанесені їй образи не забуває ніколи. В основі характеристики імені Мирослава – дивно сильна інтуїція та практичний склад розуму.

Мирослава прагне підкоряти. Для того щоб стати лідером, вона може вдатися до будь-яких хитрощів. Вона вміє вибирати друзів, робить це дуже прискіпливо. Щиро відноситься тільки до коханим і близьким людям.

Мирослава дуже гостинна, без праці знайде підхід до людини, підтримає бесіду.

Вже в дитинстві Мирослава характеризує себе наполегливою, завзятою дитиною. Вона може побитися з хлопчиками, посперечатися з вчителями.

З віком з’являється спокій, зникає різкість. Мирослава перестає бунтувати по дурницях, може послухати співрозмовника.

Мирослава прекрасний працівник і професіонал. Швидко просувається по кар’єрних сходах завдяки своїм здібностям, знанням і працьовитості.

Сумісність імені Мілана

Мирослава не поспішає зв’язувати себе узами шлюбу. Сім’ю створює, як правило, у зрілому віці. Її не захоплюють домашні справи. З чоловіками швидше і легше знаходить спільну мову. Вдала сумісність імені Мирослава з чоловічими іменами:

Ярослав, Святослав, Гліб, Станіслав, Андрій. Не міцний шлюб з Кирилом, Василем, Максимом.

Іменини

Іменини Мирослава святкує:13 квітня, 25 жовтня.

Святий покровитель – Мирослава Константинопольська.

Відомі люди

  • Шафранкова Мирослава (чеська актриса);
  • Мирослава Карпович (російська актриса театру і кіно);
  • Мирослава Которович (українська скрипалька);
  • Гонгадзе Мирослава Володимирівна (українська журналістка, виступає за свободу друку, видатний громадський діяч на Україні).