Важливо

Значення імені Мирон, походження, характеристика

Значення імені Мирон

Ім’я Мирон означає «мірра», «запашна смола», «запашний», «емір», «повелитель».

Походження імені Мирон

Мирон – чоловіче ім’я, яке має кілька версій походження. Відповідно до найбільш популярної версії походження імені Мирон пов’язано з грецьким словом, що означає «мірра», «виділяє миро», «запашний». Деякі дослідники вказують на можливість походження цього імені від древнеперсидского слова, яке перекладається як «емір», «повелитель».

Характеристика імені Мирон

Маленький Миронка росте слухняною дитиною, який завжди прислухається до порад і думки батьків та інших, авторитетних для нього людей. Часто хлопчик більше прив’язаний до матері, ніж до батька. Так як дитина дуже рухливий, він нерідко намагається робити багато справ одночасно, іноді на ходу. Мирон непогано вчиться в школі, але якщо б у нього було більше посидючості, він міг би стати відмінником. Незважаючи на це, він часто стає переможцем різноманітних шкільних олімпіад, особливо з точних наук. Хлопчик не відрізняється особливою ретельністю, так як вважає, що нема чого витрачати час на прибирання, приведення речей у порядок.

Згідно характеристиці імені Мирон, чоловік з таким ім’ям нерідко стає лідером у колективі. Оточуючих приваблюють його чесність, вміння тримати слово, обов’язковість. Зовні м’який, на ділі Мирон володіє неабиякою наполегливістю у справах, завжди доводить розпочату справу до кінця.

Мирон не відрізняється зайвої балакучістю, вважаючи за краще більше слухати, ніж говорити. Якщо він зловить людини на обмані, брехні, назавжди припинить з ним відносини.

Для Мирона завжди важливі відносини з друзями. Він вміє співпереживати, співчувати, ніколи не відмовить у допомозі. При необхідності Мирон здатний постояти за себе і за друзів.

При виборі професії Мирон нерідко прислухається до думки батьків або йде по їх стопах. Зазвичай він не позбавлений самолюбства, тому здатний з успіхом просуватися по кар’єрних сходах. Він може стати хорошим ученим, художником, музикантом. Часто Мирон досягає успіхів у спорті, особливо у різних видах спортивної боротьби.

Як вказується в характеристиці імені Мирон, чоловік з цим ім’ям, як правило, буває прекрасним сім’янином. Він намагається багато часу проводити вдома, у всьому допомагає дружині. Мирон беззавітно любить дітей, заради них він готовий терпіти навіть погані відносини з дружиною.

Сумісність імені Мирон

Ім’я Мирон вдало поєднується з по батькові Данилович, Дмитрович, Андрійович, Сергійович, Васильович, Михайлович, Єгорович, Степанович.

Хороша сумісність імені Мирон з такими жіночими іменами: Тетяна, Світлана, Поліна, Людмила, Лілія, Ірина, Вікторія.

Іменини

Православні іменини у Мирона:

  • квітень – 2;
  • серпень – 8, 21, 30;
  • вересень – 13, 30.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Мирон: Мирон Вольський, Мирон Маркевич, Патріарх Мирон, Мирон Барновский-Могила, Мирон Рапопорт, Мирон Пенсон.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *