Важливо

Значення імені Михайло, походження, сумісність

Значення імені Михайло

Ім’я Михаїл означає «рівний Богу», «подібний до Бога».

Походження імені Михайло

Михайло – чоловіче ім’я, що має древнеиудейские коріння. Походження імені Михайло пов’язане зі словами, які переводяться з давнеиудейского мови як «той, хто як Бог», «подібний до Бога», «рівний Богу». У християн особливо шанується Архангел Михайло, тому це ім’я має широке поширення в християнських країнах.

Характеристика імені Михайло

Маленький Міша часто буває улюбленцем і улюбленцем батьків. Він надзвичайно ласкавий, ніжний хлопчик, до того ж, зазвичай розумний і красивий. Нерідко Миша з раннього віку розуміє свої переваги і активно їх використовує. Як правило, батькам важко в чомусь відмовити хлопцеві.

З ранніх років Михайло тягнеться до всього прекрасного. Він любить, коли його оточують красиві речі, предмети мистецтва. При цьому в такому стані немає нічого показного. Михайло щиро насолоджується красою, любить музику, часто відвідує виставки, музеї, концерти. Його можна побачити і у філармонії, і на балеті.

Чутливість до краси, естетики не проходить з віком. Михайло часто намагається досягти досконалості у всьому, іноді, таке прагнення може перерости в маниакальность. Він дуже ретельно вибирає одяг, предмети меблів, майбутню професію.

Згідно характеристиці ім’я Михайло, чоловік з таким ім’ям – прекрасний друг. Він завжди готовий прийти на допомогу друзям. При цьому Михайло виділяється своєю гостинністю, щедрістю. Найчастіше для нього неприйнятно самотність, він воліє перебувати в компанії родичів, друзів.

Для Михайла завжди будуть дуже важливими стосунки з батьками та іншими родичами. Зазвичай в сім’ях, де є Михайло, саме на нього покладаються всі турботи про старих батьків, немічних братів або сестер.

Михайло, як правило, має логічне мислення, добре орієнтується в незнайомій обстановці. Найчастіше він вибирає професію військового, адвоката, вчителя, лікаря.

Як вказується в характеристиці ім’я Михайло, чоловік з цим ім’ям високо цінує в жінці отходчивость, незлобивость. Тому дружині не варто довго на нього злитися. До своєї дружини Михайло зазвичай ставиться, як до слабкого суті, яке потребує захисту і заступництва. Якщо це ображає жінку, шлюб довгим не буде. Часто Михайло страждає від ревнощів, при цьому, йому важко приховувати це почуття.

Сумісність імені Михайло

Ім’я Михайло добре поєднується з по батькові Петрович, Володимирович, Сергійович, Пилипович, Олександрович, Борисович.

Вдала сумісність імені Михайло з такими жіночими іменами: Віра, Варвара, Богдана, Ганна, Лідія, Єлизавета, Олена, Раїса, Марина.

Іменини

Православні іменини у Михайла:

 • Січень- 3, 13, 24, 31;
 • Лютий – 18, 26, 28;
 • Березень- 7, 16, 22, 28;
 • Квітень – 29;
 • Травень – 1, 15, 20;
 • Червень – 1, 4, 28;
 • Липень – 13, 17, 25;
 • Серпень – 4, 17, 31;
 • Вересень – 9, 15, 20;
 • Жовтень – 1, 13, 15;
 • Листопад – 20, 27, 30;
 • Грудень – 2, 20, 31.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Михайло: Михайло Федорович Романов, Михайло Врубель, Михайло Булгаков, Михайло Лермонтов.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *