Значення імені Мілена, походження, характеристика

Значення імені Мілена

Ім’я Мілена означає «ніжна», «мила».

Походження імені Мілена

Мілена – жіноче ім’я, що має старослов’янські корені. Походження імені Мілена пов’язано зі старослов’янськими словами, які означають «мила», «ніжна».

Характеристика імені Мілена

Маленька Миля росте доброю, чуйною дівчинкою. Часто дівчинка з таким ім’ям схильна до багатьох захворювань, як правило, простудних. Тому батьки постійно її опікують, піклуються про неї. В результаті Миля може зростати абсолютно несамостійною, повністю залежною від батьків та інших родичів. У шкільні роки дівчинка зазвичай шукає захисту у однокласників і друзів.

Подорослішала Мілена стає більш самостійною, вчиться сама дбати про себе. Але надмірна опіка в дитинстві, зазвичай, не проходить безслідно. Дівчина може бути дуже примхлива, часто вона вважає, що всі зобов’язані приділяти їй особливу увагу. З цієї причини Мілена часто залишається жити в батьківському домі настільки довго, наскільки це можливо. Навіть у дорослому віці вона приймає турботу батьків, як щось само собою зрозуміле.

Згідно характеристиці імені Мілена, дівчина з таким ім’ям – дуже емоційна й чутлива особистість. Вона допитлива, любить спілкування. Саме Мілена відноситься до тих дівчат, які можуть годинами розмовляти по телефону. При цьому вона щиро не розуміє, як у інших може не вистачати часу на довгі телефонні розмови.

Мілена володіє відмінним смаком і відчуттям стилю. Зазвичай дівчина чудово орієнтується в світі моди, дизайну.

Досить активна, Мілена не здатна швидко приймати самостійні рішення. Вона буде довго думати, зважувати всі «за» і «проти», і, при цьому, найчастіше в підсумку залишиться задоволена отриманим результатом.

Зазвичай Мілена вибирає спеціальність, яка вимагає неупередженість і уважність. Їй підійде професія педагога, лікаря, економіста, бухгалтера, інженера.

Як вказується в характеристиці імені Мілена, дівчина з таким ім’ям зазвичай рано виходить заміж. Як правило, вона переходить з-під батьківського піклування під опіку чоловіка. Нерідко супутник життя дівчини набагато старше її. В чоловіки Мілена вибирає ласкавого, але в той же час, і сильного чоловіка, який здатний забезпечити їй гідний рівень життя. Така жінка зазвичай із задоволенням віддає лідерство в сім’ї чоловікові, сама займаючись господарством і вихованням дітей. З Мілени виходить хороша господиня, яка вміє і любить приймати гостей.

Сумісність імені Мілена

Ім’я Мілена вдало поєднується з по батькові Вікторівна, Михайлівна, Сергіївна, Петрівна, Олександрівна, Володимирівна, Миронівна, Антонівна.

Хороша сумісність імені Мілена з такими чоловічими іменами: Яків, Матвій, Тимофій, Василь.

Іменини

Православні іменини у Мілени 1 серпня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Мілена: Мілена Вукотич, Мілена Куніс, Мілена Канонеро, Мілена Хюбшманнова, Мілена Летиція.