Значення імені Мілана, походження, характеристика

Значення імені Мілана

Значення імені Мілана – “мила”, “ніжна”. Це ім’я дуже поширене в нашій країні, але в останні роки частіше сприймається в італійському тлумаченні “модниця”- тобто, “Мілана”.

Походження імені Мілана

Мілана – російське, слов’янське ім’я. Це жіночий варіант чоловічого імені Мілан, яке є споріднених слов’янських імен, із загальним коренем «милий» (Міла, Міліца, Мілена та інші). Дослідники говорять про те, що походження імені Мілана бере початок з глибини століть. Ім’я Мілана в IX-X столітті було широко поширене серед дівчат вищого суспільства.

Характеристика імені Мілана

Навіть саме звучання імені Мілана справляє враження чогось м’якого, жіночного. Але, як правило, характер його власниці не відрізняється такими якостями. В житті Мілана імпульсивна, стримана.

У дитинстві Мілана дуже відкрита дівчинка, життєрадісна і чарівна. З ранніх років вона тягає потай мамину косметику, одягає підбори і експериментує зі своєю зовнішністю. Вона справжня модниця, приміряє вбрання, крутиться біля дзеркала, любить танцювати і наспівує пісні.

У Мілани немає проблем з навчанням. Школу вона закінчує з відзнакою. Дівчинка легко ладнає з людьми. Але часто в пошуку нових вражень сходиться з новою компанією, розриваючи старі зв’язки. Приказка про сім п’ятниць на тижні, як не можна краще відображає характер Мілани. Разом з тим, вона сентиментальна, добра дівчина. Її може зворушити погана новина, чужа біда, і навіть бездомний кошеня.

Мілані потрібно знайти високооплачувану роботу та активну. Вона готова чесно і багато працювати. З Мілани може вийти відмінний керівник: наприклад, господиня магазину, салону краси, кафе, приватної клініки або готелю.

Характеристика імені Мілана – екстравагантність і сексуальність. В одязі домінує червоний колір, володарка імені любить вечірки і веселі компанії. Незалежно від віку, Мілана завжди відчуває себе молодою. Її завжди оточують натовпи шанувальників. Відбувається це не тільки через привабливої зовнішності. Головна причина криється в потужній енергетиці.

У відносинах з чоловіками Мілана непринужденна і легка, стримана й кокетлива. Мілана хороша домогосподарка, але стояти вічно зі сковорідкою ніколи не буде. У неї повно інших справ та інтересів.

Сумісність імені Мілана

Дівчина, як правило, виходить заміж кілька разів. Чоловік їй потрібен ласкавий і розуміє, такий як Іван, Ярослав, Артем, Данило. Погана сумісність імені Мілана з Русланом, Ігорем і Дмитром. Вони не підходять дівчині за темпераментом.

Іменини

Православного імені Мілана не існує. Дівчинка може бути охрещена під ім’ям Мелітіна, Меланія, Міліца. Православні покровителі:

  • преподобна Меланія (13 січня, 21 червня);
  • мучениця Мелітіна (29 вересня, 11 листопада);
  • праведна Міліца, мати блаженного Стефана (1 серпня).

Відомі люди

Відомі люди нашого часу з даним ім’ям: Мілана Сіверська (відома індійська танцівниця), Мілана Бахаеву (письменниця), Міла Йовович (популярна актриса).