Важливо

Значення імені Матвій, походження, характеристика

Значення імені Матвій

Ім’я Матвій означає «Дар Яхве», «Дарований Господом», «Божий чоловік», «дар Божий».

У церковних святцях ім’я значиться як Матвій.

За значенням ім’я Матвій збігається з іменами Богдан, Федір, Іван.

Походження імені Матвій

Походить ім’я Матвій з давньоєврейської мови. Святий покровитель імені – апостол Левій Матвій.

Характеристика імені Матвій

В останні роки колись забуте ім’я Матвій знову набирає популярність завдяки своєму шарму. У давнину це ім’я використовувалося у формі Матвій.

Дуже часто Матвій буває довгоочікуваною дитиною в сім’ї, на якого батьки покладають великі надії. Він росте міцним, активною і рухливою дитиною, сміливим і сильним, абсолютно не примхливим. Матвій добре вчиться і займається спортом. Він чесний, старанний та відповідальний.

Згідно характеристиці імені Матвій володіє сильним і скромним характером. Простий в спілкуванні, добродушний, неконфліктний, завжди підтримає компанію, спокійний і старанний. Матвій абсолютно не агресивний, у ньому немає злості і заздрості, його обожнюють всі навколишні люди.

Чоловік з ім’ям Матвій – безкорисливий і чесний ентузіаст. Миротворець по духу, він не терпить конфліктних ситуацій.

Матвій любить посперечатися, відстоювати свою точку зору.

У дорослому віці Матвій стає стриманим і дисциплінованим чоловіком, який не любить виставляти свої почуття і настрій напоказ. Він привабливий і самокритичний, рідко досягає високого положення в суспільстві. Матвій не схильний до наук, спостерігається більша схильність до майстерності і роботі руками. Він стає чудовим теслею, будівником, токарем, архітектором.

До негативних рис характеру Матвія можна віднести нетерпимість до недоліків і помилок оточуючих людей, надмірну образливість і важкий характер. Разом з тим Матвій буде надійним другом і товаришем. Він уважний і прив’язаний до тих людей, яких любить. Матвій дуже добра людина з твердими моральними принципами, від яких він ніколи не відступає.

Сумісність імені Матвій

Матвію подобаються красиві яскраві жінки, що користуються успіхом у чоловіків. Він дуже влюбливий, але вірний своїй дружині. В шлюбі Матвій рідко щасливий, але ніколи сам не стане ініціатором розлучення, особливо, якщо в сім’ї є діти. Він буде тихо і смиренно нести свій хрест до кінця життя.

Хороша сумісність імені Матвій з жіночими іменами Ірина, Ніна, Олена, Іраїда, Марія, Надія.

Відносини можуть складатися невдало з Поліною, Анжелою, Вірою, Інною, Любов’ю, Ганною.

Іменини

Матвій святкує іменини 25 квітня, 13 липня, 22 серпня, 11 і 18 жовтня, 29 листопада.

Відомі люди

Це чоловіче ім’я прославили: апостол і автор Євангеліє Левій Матвій, імператор Римської імперії Матвій Габсбург, будівничий та архітектор Матвій Козаків, літературознавець та історик Матвій Розанов, театральний художник Матвій Шишков, композитор Матвій Блантер, декабрист Матвій Мауравьев-Апостол, астрофізик Матвій Гусєв, маршал СРСР Матвій Захаров, лікар Матвій Мудров.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *