Важливо

Значення імені Марина, сумісність, походження

Марина – православне жіноче ім’я.

Щасливі кольори – темно-синій і чорний. Талісман – чорний опал.

Значення імені Марина

У перекладі з латинського Марина означає «морська». За значенням імені Марина відповідає грецька Пелагія.

Походження імені Марина

Походження імені Маринасвязано з латинським словом «марінус» (морській).

Характеристика імені Марина

Порівняння з морем у значенні імені Марина підтверджується повністю. По своїй енергетиці ім’я нагадує хвилю прибою, притягальну і привабливу, то спокійне, то вибухову і сильну.

Згідно характеристиці імені Марина чуттєва, пристрасна натура, яка володіє особливим шармом і магнетизмом для чоловіків. З позитивних якостей, властивих Марині, виділяються чесність, творча обдарованість, захопленість, відвага, прямота. До негативних якостей можна віднести честолюбство, ідеалізм, норовливість, психічну нестійкість. У Марини найчастіше буває вибуховий характер, їй властива деяка поривчастість. Разом з тим, вона не злопам’ятною і незлопамятна, про колишніх сварках швидко забуває.

Марина має досить висока зарозумілість, іноді переоцінюючи себе. Вона розумна, смілива, розкута, горда. Їй потрібні захоплення, компліменти, загальну увагу і визнання. Марина рассудительна, здійснює всі свої вчинки з розрахунком і обдумано.

В компанії Марина виділяється запальним характером, життєрадісністю і відмінним почуттям гумору. У житті їй не вистачає сталості та вміння концентруватися на чітко поставленої мети.

Здоров’я Марини може бути підірвано властивими їй частими нервовими зривами. Є схильність до гіпертонії, інфарктів, інсультів, гепатиту.

Марини стають хорошими лікарями, інженерами, телефоністками, актрисами, перукарями, медсестрами. Дуже часто Марині буває важко побудувати кар’єру, незважаючи на прагнення до лідерства.

Сумісність імені Марина

З дитинства Марини оточені шанувальниками і дуже влюбливі, часто вступають у ранні шлюби, які рідко бувають тривалими. В шлюбі шукають матеріального благополуччя і спокою. Марині для щастя потрібен спокійний людина з поступливим характером і стабільним доходом. Жінки з цим ім’ям ревниві власниці, не прощающие зрад. Марина ніколи не змириться з зрадою коханої людини, навіть якщо розлучення стане крахом її життя.

У Марини з по батькові Володимирівна, Андрияновна, Матвіївна буває дуже складний характер.

Найбільш сприятлива сумісність імені Марина з Антоном, Глібом, Владиславом, Денисом. Добре відносини будуть складатися з Сергієм, Михайлом, Євгеном, Тихоном та Олегом.

Несприятливий союз з Андрієм, Анатолієм, Георгієм, Дмитром, Борисом, Миколою, Валентином і Станіславом.

Іменини

Марина святкує день ангела 13 березня і 30 липня.

Відомі люди

Це ім’я прославили знамениті тезки: поетеса Марина Цвєтаєва, актриси Марина Владі, Марина Неєлова і Марина Зудіна, цариця Марина Мнішек, льотчиця Марина Раскова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *