Значення імені Мар’яна, походження, характеристика

Значення імені Мар’яна

Ім’я Мар’яна означає «терпка», «гірка».

Походження імені Мар’яна

Мар’яна – жіноче ім’я, яке має єврейське коріння. Походження імені Мар’яна пов’язано з давньоєврейськими словами, які переводяться як «гірка», «терпка».

Характеристика імені Мар’яна

Маленька Мар’яна – непосидюча, емоційна і дуже чарівна дівчинка. Вона добре вчиться в школі і часто займається малюванням, музикою. Дівчинка нерідко нетерпелива в бесіді, їй складно вислухати співрозмовника. Тому вона може перебивати його, вставляючи свої слова.

Доросла Мар’яна найчастіше буває товариською, цілеспрямованою дівчиною. Вона дуже довіряє своїй інтуїції, як правило, більше не вважається зі своєю думкою, ніж з доводами оточуючих. І досить часто виявляється права. Це пояснюється її проникливість, уміння помічати найдрібніші деталі, які зазвичай проходять повз увагу інших людей.

Мар’яна найчастіше всі проблеми вирішує сама. І не тільки тому, що нікому не довіряє. Дівчина впевнена у своїх силах і справедливо вважає, що краще за неї ніхто не вирішить її проблему.

Згідно характеристиці імені Мар’яна, дівчина з таким ім’ям, як правило, – яскрава індивідуалістка. Вона на все має свою точку зору, рідко підлаштовується під кого-небудь, ніколи сліпо не слідує модним тенденціям.

Сама сильна духом, Мар’яна дратується при спілкуванні з скиглієм, занудою. Вона цінує в людях силу духу і почуття гумору. Цим пояснюється те, що дівчина швидше допоможе людині, якщо бачить, що він сам намагається вирішити проблему. І не поспішить на допомогу тому, хто сам не бореться, а тільки чекає допомоги від інших.

Мар’яна гостро сприймає критику, моралі від інших. При цьому сама із задоволенням роздає поради, причому, не завжди чекаючи, коли її попросять про них. Їй не підходить монотонна, нудна робота. Мар’яна – енергійний організатор, організатор. Для неї підходить професія керівника в будь-якій сфері. Вона легко управляється з великими колективами, може бути успішним менеджером у різних спеціальностях.

В характеристиці імені Мар’яна зазначається, що дівчина з цим ім’ям часто рано виходить заміж. І, як правило, заміжжя виявляється вдалим. Чоловік Мар’яни зазвичай сильно ревнує дружину, хоча вона рідко дає привід до ревнощів. Мар’яна хороша господиня, яка містить будинок в чистоті, вміє смачно готувати. У той же час, жінка завжди залишається елегантною, стежить за своєю зовнішністю.

Сумісність імені Мар’яна

Ім’я Мар’яна вдало поєднується з по батькові Олексіївна, Андріївна, Миколаївна, Ігорівна Вікторівна, Аркадіївна, Павлівна, Олександрівна, Євгеніївна.

Хороша сумісність імені Мар’яна з такими чоловічими іменами: Владислав, Тимофій, Олексій, Володимир, Геннадій, Максим, Степан, Юрій.

Іменини

Православні іменини у Мар’яни 2 березня і 22 червня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Мар’яна: Мар’яна де Гонич, Мар’яна Наумова, Мар’яна Співак, Мар’яна Безруких, Мар’яна Фиделева.