Важливо

Значення імені Марк, походження, характеристика

Значення імені Марк

Значення імені Марк – з латинського «маркус» – «молоток».

Походження імені Марк

Походження імені Марк від грецького імені Мазке, яке, в свою чергу, має латинські корені. За другою версією вважається, що початок від імені римського бога Марса – бога війни, бога-покровителя стад і людей.

Характеристика ім’я Марк

Серед імен, що застосовуються в Росії, ім’я Марк здається іноземним. Це, звичайно ж, відбивається на підсвідомості його володаря.

Характеристика ім’я Марк – самостійний і практичний чоловік з гострим і тверезим розумом. Він характеризується врівноваженістю, підвищеним самолюбством, відчуттям вищості. Але Марк щоб уникнути непорозумінь вважатиме за краще не показувати це оточуючим. Марк не схильний до болісного самоаналізу.

Незважаючи на практичність і тверезий розум, він не позбавлений уяви і мрійливості. Мрії Марка мають під собою твердий ґрунт, вони абсолютно не схожі на просте витання в хмарах. Він володіє твердим характером, дуже честолюбний, при цьому ніколи не забуває про матеріальну сторону життя. Завдяки непоганим вольовим якостям, Марк може досягти помітних успіхів в житті. А дипломатичні здібності допоможуть йому стати хорошим керівником.

Марк, народжений восени, може стати чудовим адвокатом.

«Весняний» Марк схильний до медицини. Він може стати хорошим стоматологом, хірургом, невропатологом.

«Зимовий» Марк присвячує себе науці.

Марк, народжений влітку, проявляє інтерес до точних наук (бухгалтерська справа, фінанси та економіка). Він артистичний, може стати режисером або актором.

Спілкуватися з Марком краще на мові логіки, розставляючи акценти при цьому на вигодах і перспективи. Марку потрібно вчитися будувати на щирості відносини з близькими людьми.

Дружину Марк вибирає дуже обережно. Він шукає супутницю життя, здатну бути йому одночасно беззаперечної подругою, бездоганної помічницею і людиною, здатним пожертвувати своїми інтересами заради нього. Жінка повинна визнавати інтелектуальну перевагу Марка, навіть якщо це не є істиною.

Сумісність імені Марк

Вдала сумісність імені Марк з Варварою, Фаїною, Анастасією, Євдокією, Адою, Фрідою, Дорою, Агатою, Миррою, Вірою, Марією, Анною, Стелою, Маріанною, Еммою, Трояндою.

Неміцним буде шлюб з Ксенією, Анфісою, Кірою, Алісою, Світланою, Агнією, Владиславою, Станиславой, Вікторією, Стефанією, Валерією, Елеонорою, Катериною, Іриною, Нікою, Інною, Клавдією, Норою, Серафимою, Яною.

Для імені Марк підходять по батькові: Антонович, Леонідовичу, Абрамович, Михайлович, Арсентійович, Іванович, Назарович, Захарович, Петрович.

Іменини

Марк святкує іменини:

  • Січень: 10,17,23,27,31;
  • Лютий: 1,22;
  • Березень: 14,18;
  • Квітень: 11,18;
  • Травень: 8;
  • Липень:16;
  • Серпень: 22,27;
  • Жовтень: 10,11;
  • Листопад: 7,9,12,15,28;
  • Грудень: 5,31.

Відомі люди

Відомі люди, що носили ім’я Марк: Марк Твен, Марк Шагал, Марко Руффо, Марк Брута, Марк Розовський, Марк Антокольський, Марк Захаров.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *