Важливо

Значення імені Маріем, походження, сумісність

Значення імені Маріем

Ім’я Маріем означає «пані», «гірка».

Походження імені Маріем

Маріем – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з однією з них, походження імені Маріем пов’язано з давньоєврейським словом, яке перекладається як «пані». За іншою версією це ім’я походить від грецького слова, що означає «гірка».

Характеристика імені Маріем

У дитинстві Маріем зазвичай буває слухняним і лагідною дитиною. Хоча іноді дівчинка і виявляє упертість, як правило, особливих турбот не доставляє батькам. Маріем старанна учениця в школі, яка дуже любить, коли її хвалять, ставлять у приклад іншим дітям. Дівчинка здатна захистити себе і завжди заступиться за слабшого. Вона дуже допитлива, відкрита всьому новому, тому часто з захопленням читає різні енциклопедії, дивиться науково-популярні фільми.

Для Маріем дуже важливе почуття власної гідності. Вона намагається сама надходити завжди по справедливості і того ж вимагає від оточуючих. Дівчина не стане принижувати інших людей ні в якому разі і завжди виявить презирство людині, яка принижує оточуючих.

Згідно характеристиці імені Маріем, дівчина з таким ім’ям, як правило, привертає до себе погляди оточуючих. Вона не тільки часто буває красивою і яскравою, але і вміє себе правильно подати.

Мила і товариська, Маріем при необхідності стає стійкою і рішучою. Особливо це помітно, коли дівчина вирішує важливі для себе і своїх близьких питання. При цьому їй досить важко йти на компроміс, вона часто намагається довести свою точку зору, застосовуючи аргументовані доводи.

У Маріем добре розвинена інтуїція, дуже сильна енергетика. Все це робить її загадковою і проникливою. У різних життєвих ситуаціях дівчина часто покладається на інтуїцію, і, як правило, виграє від цього.

В характеристиці імені Маріем вказується, що дівчина з цим ім’ям зазвичай вибирає професійну діяльність в гуманітарній, творчої, інтелектуальної сфері. Вона може досягти успіху в професії дизайнера, хореографа, перукаря, піарника, письменника.

Найчастіше у Маріем дуже багато шанувальників. Вона вміє справляти враження на представників сильної статі. У той же час, дівчина пізно вирішується вступати в шлюб. Чоловіком Маріем зазвичай стає рішучий, врівноважений чоловік, який буде поблажливо ставитися до деяких її вад. Для Маріем складно відразу стати зразковою господинею, вона довго вчиться правильно вести господарство. І в цій справі їй потрібна допомога і підтримка чоловіка.

Сумісність імені Маріем

Ім’я Маріем добре поєднується з по батькові Артуровна, Давидовна, Володимирівна, Михайлівна, Ашотовна, Кареновна.

Вдала сумісність імені Маріем з такими чоловічими іменами: Юрій, Ельдар, Сергій, Мирон, Іраклій, Адам, Авраам.

Іменини

Православні іменини у Маріем не існують.

Відомі люди

Важко назвати відомих людей з ім’ям Маріем, так як воно досить рідкісне. Найбільш відомі люди з ім’ям Маріем – Маріем Амаш, Маріем Узерлі.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *