Важливо

Значення імені Маргарита, походження, сумісність

Значення імені Маргарита

Ім’я Маргарита означає «перли», «перлина».

Походження імені Маргарита

Маргарита – російське жіноче ім’я, що має грецькі корені. Походження імені Маргарита пов’язане з богинею Афродітою – покровителькою мореплавців. Моряки приносили їй в якості жертви перлини, тому одним з епітетів Афродіти і є слово «маргаритос», яке означає «перлина» або «перли».

Відповідно християнському именослову, ім’я Маргарита пов’язується з легендарною ранньохристиянської святий Маргаритою Антіохійської.

Характеристика ім’я Маргарита

У дитинстві Маргарита найчастіше буває дуже самостійною дитиною. Вона завжди має свою думку, яка прямо висловлює. Це нерідко приводить у замішання її батьків, оскільки дівчинка говорить те, що думає, всім оточуючим. Якщо батьки вчасно не пояснять Маргариті, як правильно себе вести, дівчинка може часто потрапляти в різні конфліктні ситуації. У шкільні роки дитина відрізняється логічним мисленням, кмітливістю і хитрістю. Проте із-за внутрішньої невпевненості Маргарита не поспішає заводити близьких друзів.

Згідно характеристиці ім’я Маргарита, дівчина з таким ім’ям відрізняється прямолінійністю і в старшому віці. Її не зупиняє статус і вік людини, якщо вона вважає за потрібне, то обов’язково скаже все, що про нього думає. При цьому Маргарита дуже самокритична, не вміє прощати сама собі помилки. Довго згадує, аналізує ситуації, якими незадоволена.

Для Маргарити характерна делікатність у стосунках з чоловіком і грубість у відносинах з іншими жінками.

Подруг у Маргарити не багато. Але ті, які з нею дружать, прощають дівчині прямолінійність, яка сповна компенсується її вірністю, надійністю і сміливістю.

Робота для Марго є не способом самореалізації, а всього лише засобом заробітку. Рішуча і ділова жінка може успішно працювати адміністратором, педагогом, дослідником. Вона не прагне керувати, їй потрібно, щоб робота викликала інтерес.

В характеристиці імені Маргарита вказується, що дівчина з цим ім’ям часто буває нещасливим у першому шлюбі. Як правило, він трапляється досить швидко, і нерідко дівчина виходить заміж за першого вподобаного чоловіка. Маргарита не дуже любить вести господарство, займатися готуванням. Але її справжнім покликанням є материнство.

Сумісність імені Маргарита

Ім’я Маргарита добре поєднується з по батькові Євгенівна, Сергіївна, Петрівна, Данилівна, Гаврилівна, Матвіївна.

Вдала сумісність імені Маргарита з такими чоловічими іменами: Дмитро, Геннадій, Альберт, Петро, Михайло, Петро, Савелій, Руслан, Роман, Едуард, Сергій, Семен.

Іменини

Православні іменини у Маргарити:

  • Січень – 12, 18;
  • Лютий – 8, 22;
  • Березень – 25;
  • Квітень – 11;
  • Липень – 20, 30;
  • Серпень – 27;
  • Вересень – 14;
  • Жовтень – 17;
  • Листопад – 16;
  • Грудень – 15, 30.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Маргарита: Маргарита де Валуа, Маргарита Тюдор, Маргарита Бутеніна, Маргарита Саєнко.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *