Значення імені Маліка, походження, характеристика

Значення імені Маліка

Значення імені Маліка – Володарка, Цариця, Принцеса.

Походження імені Маліка

Походження імені Маліка арабське. Це ім’я – похідне від чоловічого імені Малік. «Малік» – це титул монарха, який трактується як «цар», «король». Вживається в таких країнах, як Саудівська Аравія, Бахрейн, Марокко, Йорданія. В арабських країнах «маликами» називають також неісламських і доісламських монархів, показуючи тим самим їх статус царя, правителя. «Маліка» – це «государиня», дружина правителя-маліка, тобто «королева».

За іншою версією, походження імені Маліка – слов’янське. Походить від кореня «малий», тобто «маленька». Ім’я є спорідненим іншим жіночим іменами з коренем «малий» – Малуха, Малуша, і чоловічих іменах (Малий, Маламир, Малюк, Малогость, Малюта, Малыга).

Зменшено-ласкава форма імені: Ліка, Малі, Малинька, Ликуня, Маличка, Ликуша.

Характеристика імені Маліка

Маліка ласкава, довірлива, ранима, але в її характері часто проявляються бійцівські якості. Своїх близьких вона може захищати, немов левиця. Характеристика імені Маліка – розсудливість і спокій. Із-за невпевненості в собі вона важко сходиться з людьми.

Маліка, народжена взимку, має досить складний характер: вона уперта і завзята, почуває себе впевнено в суспільстві, легше знаходить спільну мову з чоловіками. При всьому цьому, вона схильна до впливу, дуже вразлива.

«Осіння» Маліка уважна, скромна, спокійна і сором’язлива. Вона працездатна і акуратна, відрізняються професіоналізмом. Маліка вміє максимально зосередитися і зібратися в екстремальних умовах. Вона спокійно все зважить і прийме єдино правильне рішення. Вона відмінна господарка, її діти – щасливі, а чоловік завжди задоволений.

«Річна» Малика досить уразлива і ласкава. Вона дуже обов’язкова, ніколи не підведе.

Маліка може бути наполегливим і твердим, якщо знає, що права.

Володарка імені Маліка цінує звичаї і традиції. Її можна назвати спокійним і розсудливим людиною, цінують стабільність в житті. Дівчина намагається зберегти добре ім’я і залишатися чесною.

Маліка зможе стати професіоналом в будь-яких видах діяльності. Колеги рахуються з її думкою, так як Маліка дуже рідко робить помилки. Разом з тим, лідерськими якостями вона не має, хоч і характеризується, як здібний і старанний працівник.

Сумісність імені Маліка

Вдала для шлюбу сумісність імені Маліка з чоловічими іменами: Борис, Артур, Мирон, Михайло, Оскар, Петро, Борислав, Андрій, Олесь.

Не підходять: Едуард, Владислав, Мирослав, Еміль, Дональд.

Іменини

Маліка іменини не святкує.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Маліка: Маліка Менар (французька модель), Каширіна Маліка (фотомодель), Маліка Шерават (індійська актриса), Сабирова Маліка (таджицька балерина), Саїдова Маліка (таджицька співачка), Маліка-хатун (сельджукская принцеса), Разакова Маліка (співачка і актриса),

Уцаева Маліка (співачка), Каландарова Маліка (Народна артистка СРСР).