Значення імені Максим, сумісність, походження

Значення імені Максим

Ім’я Максим означає «найбільший», «превеликий».

Походження імені Максим

Максим – чоловіче ім’я латинського походження. Походження імені Максим пов’язано з римським родовим або особистим прізвиськом Максимус.

Характеристика ім’я Максим

Маленький Максим зазвичай не доставляє клопоту ні батькам, ні вчителям. У нього різнобічні інтереси, багата уява. Максим часто відрізняється честолюбством, гордістю. Але якщо ці якості не розвиваються непомірно, він зможе домогтися багато чого.

Іноді надмірна гордість може штовхати Максима на вчинки, за результатами яких він не зможе впоратися. В такому випадку, це приводить чоловіка до депресії, невпевненості у своїх силах, і, як наслідок, до невдач в житті.

Енергійність Максима дивує багатьох. Але йому потрібно вміти її втихомирювати, втім, так само, як і самолюбство. Ті, кому це вдається, стають неабиякими й неординарними особистостями.

Згідно характеристиці ім’я Максим, у чоловіків з таким ім’ям більш успішної буває перша половина життя. Саме висока самооцінка в цей час допомагає їм досягти успіху. Часто такі чоловіки прагнуть потрапити в елітні кола суспільства, підтримують гарний спосіб життя, залучаючи до себе багатьох людей. Але в такому випадку головне вчасно змінити свої життєві пріоритети у другій половині життя. Молодящийся чоловік в більш зрілому віці, провідний спосіб життя молодого юнака, виглядає принаймні смішно.

Максим добре розуміє оточуючих людей, має здібності дипломата. Властива йому інтуїція допомагає маніпулювати оточуючими. В своїй правоті він здатний переконати будь-кого. При цьому Максим завжди вважає себе в глибині душі господарем життя.

При виборі майбутньої професії Максим часто сумнівається, не може зробити остаточний вибір. Але якщо він по-справжньому захопиться своєю спеціальністю, може досягти в ній великих результатів. Як правило, Максим буває хорошим фотохудожником, журналістом.

Як зазначається в характеристиці ім’я Максим, хлопець із таким ім’ям починає захоплюватися прекрасним підлогою значно раніше своїх однолітків. У відносинах з дівчиною Максим демонструє спокій і терпіння. Він вміло уникає конфліктних ситуацій. З таких чоловіків виходять гарні чоловіки і батьки. Хоча Максим може часто захоплюватися іншими жінками, змінювати дружині він не стане.

Сумісність імені Максим

Ім’я Максим добре поєднується з по батькові Іванович, Юхимович, Петрович, Сергійович, Ярославович, Борисович.

Вдала сумісність імені Максим з такими жіночими іменами: Зінаїда, Віолетта, Анжела, Ангеліна, Людмила, Лілія, Лідія, Ніна, Маргарита, Тетяна, Раїса.

Іменини

Православні іменини у Максимов:

 • Січень – 26, 29, 31;
 • Лютий – 3, 12, 19;
 • Березень – 4, 19;
 • Квітень – 2, 23;
 • Травень- 4, 11, 13, 27;
 • Червень – 1, 20;
 • Липень – 4;
 • Серпень- 12, 13, 24, 26;
 • Вересень- 2, 6, 12, 19;
 • Жовтень – 8, 22;
 • Листопад- 5, 10, 12, 24;
 • Грудень – 5, 19.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Максим: Максим Сповідник, Максим Грек, Максим Кончаловський, Максим Покровський.