Важливо

Значення імені Майя, походження, характеристика

Значення імені Майя

Ім’я Майя означає «годувальниця», «народжена в травні», «вода».

Походження імені Майя

Майя – жіноче ім’я, що має кілька версій походження. Згідно з однією з них, це ім’я походить від імені грецької богині родючості Майї і означає «годувальниця». Інша версія свідчить, що походження імені Майя пов’язано з латинською назвою місяця Майус і перекладається як «народжена в травні». Деякі дослідники відзначають, що ім’я Майя походить від слова на івриті означає «вода».

Характеристика імені Майя

Маленька Майя часто буває улюбленицею батьків, особливо мами. Дівчинка дуже хитра, вміє досягти бажаного. Але ось підлості в ній немає. Цілеспрямована, наполеглива праця мало приваблює Майю, вона хоче всього і відразу. У школі Майя добре вчиться по тим предметам, викладач яких не забуває її регулярно хвалити. Відсутність похвали вбиває в дівчинці всяке бажання до навчання. Вже в ранні роки Майя відрізняється категоричністю у судженнях, прагнення до лідерства.

Майя досить вольова дівчина, що володіє сильним характером. Вона яскрава індивідуалістка, часто буває нетерпимою до інших людей, що значно ускладнює їй життя. Так як дівчина не вміє програвати, вона часто переживає з приводу будь-яких невдач.

Згідно характеристиці імені Майя, дівчина з таким ім’ям зазвичай володіє яскравою, що запам’ятовується зовнішністю. При цьому вона часто буває суворою до оточуючих, холодної у відносинах. Її вимоги до себе і до інших людей постійно збільшуються. Невиконання цих вимог викликає у дівчини багато образ, і не лише на оточуючих, але і на себе. У цьому криється причина постійної незадоволеності собою та іншими людьми.

Майя часто заздрить чужим успіхам і досягненням. Вона хоче мати все і одразу і щиро не розуміє тих, хто задовольняється малим. Досить часто Майя домагається високого положення в суспільстві. Для неї підійде професія археолога, історика, перекладача, викладача, мистецтвознавця, художника. З Майї часто виходить хороший керівник. Вона може успішно працювати на посаді директора, начальника, завідувача яким-небудь господарством.

Як зазначено в характеристиці імені Майя, дівчина з цим ім’ям, як правило, швидко знаходить собі чоловіка. Вона дуже ревнива, в запалі ревнощів може влаштувати скандал, навіть в присутності сторонніх. При цьому сама любить кокетувати з чоловіками, викликаючи напади ревнощів у чоловіка. Але на зраду Майя зазвичай не йде. З цієї жінки рідко виходить ощадлива господарка. Вона дуже любить оточувати себе гарними речами, на які, не замислюючись, витрачає гроші.

Сумісність імені Майя

Ім’я Майя вдало поєднується з по батькові Матвіївна, Євгеніївна, Петрівна, Максимівна, Леонідівна, Данилівна.

Хороша сумісність імені Майя з такими чоловічими іменами: Артемій, Семен, Руслан, Павло, Олег, Юхим.

Іменини

Православні іменини у Майї не існують.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Майя: Майя Плісецька, Майя Менглет, Майя Ганіна, Майя Усова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *