Важливо

Значення імені Мадіна, походження, сумісність

Значення імені Мадіна

Ім’я Мадіна означає «надає сили», «щаслива», «з великого міста».

Походження імені Мадіна

Мадіна – жіноче ім’я, що має кілька версій походження. Згідно з однією з них, походження імені Мадіна пов’язано з грецьким словом, яке перекладається як «надає сили». За іншою версією, це ім’я походить від арабської назви міста Медіна, що означає «великий місто». Звідси і переклад – «з великого міста». Деякі дослідники вказують на можливе походження цього імені від бретонського слова, яке означає «удачлива» або «щаслива».

Характеристика імені Мадіна

У дитинстві Мадді відрізняється впертим характером. Дівчинка мріє бути завжди і у всьому першої, палко відстоює свою незалежність і особливість. При цьому Мадді різко реагує на будь-яку несправедливість, завжди захистить скривдженого. Дівчинці подобається компанія старших хлопців або дорослих людей. У той же час, вона із задоволенням спілкується і з ровесниками, намагаючись завжди верховодити.

З юних років Мадіна вміє ставити цілі і, що ще більш важливо, вміє їх домагатися. Вона буде впевнено рухатися до поставленої мети, не звертаючи уваги на те, що про неї думають або говорять оточуючі.

Згідно характеристиці імені Мадіна, дівчина з цим ім’ям цікавиться мистецтвом, любить відвідувати виставки, концерти. Вона завжди в курсі новинок літератури, музики, живопису.

Мадіна відрізняється непередбачуваністю і спонтанністю у своїх діях. Вона може різко змінити колір волосся, обірвати стосунки з людиною, з яким тільки вчора мило спілкувалася, кардинально поміняти свої плани на найближчий час.

Надзвичайно самостійної, незалежної дівчині важко підкорятися кому-небудь. Навіть з батьками Мадіна може припинити стосунки, якщо вони будуть занадто її контролювати.

З колегами по роботі Мадіна, як правило, легко налагоджує відносини. Вона не бере участі у скандали, конфлікти, інтриги. Найчастіше Мадіна успішно працює стюардесою, фотомоделлю, дизайнером, художником-реставратором, художником по костюмах, мистецтвознавцем, журналістом, перукарем.

В характеристиці імені Мадіна вказується, що дівчина з таким ім’ям дуже прискіпливо ставиться до вибору супутника життя. Вона зазвичай стає хорошою дружиною, яка завжди знайде ласкаві слова для чоловіка. Мадіна дуже любить дітей, намагається їх правильно виховувати, з ранніх років привчає до мистецтва.

Сумісність імені Мадіна

Ім’я Мадіна добре поєднується з по батькові Янівна, Аврамівна, Давидовна, Халимовна, Алімівна, Рустамовна, Маратовна, Алиевна, Ринатовна.

Вдала сумісність імені Мадіна з такими чоловічими іменами: Кирило, Григорій, Віктор, Аркадій, Олександр.

Іменини

Православні іменини у Мадіни:

  • березень – 26;
  • жовтень – 13;
  • грудень – 13.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Мадіна: Мадіна Саламова, Мадіна Алмолдина, Мадіна Султангазина, Мадіна Биктагирова, Мадіна Садвакасова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *