Значення імені Людмила, сумісність, походження

Значення імені Людмила

Значення імені Людмила – людям мила.

Походження імені Людмила

Походження імені Людмила слов’янське. Це жіночий варіант чоловічого імені Людмил. Походить від латинського кореня “перешкоджати” і “свобода”, від індоєвропейського кореня “разрастаюсь”.

Ніжне, надійне, жіночне ім’я, красиве, миле ім’я людям. В його основі – натхнення новим і дальнім, відмова від реального і конкретного.

Характеристика ім’я Людмила

Людмила – темпераментна жінка з добрим серцем. Найчастіше вона знаходиться в гущі подій, але намагається здаватися скромницею. Їй повною мірою дістаються прикрощі та турботи, але разом з тим і радості. Людмили з по батькові Володимирівна Миколаївна, Дмитрівна Олександрівна і мають важкий характер.

Характеристика ім’я Людмила – товариськість, сприйнятливість, сексуальність, активність, поблажливість, дбайливість.

Людмила з дитинства відноситься до тим, хто все зважує і відміряє. Вона шиє одяг для ляльок, старанно за ними доглядає, набуває навички домашнього господарства. Людмила буває скупа і виразно різання. Але в неї виходить налагоджувати стосунки дружні відносини з однолітками. Дорослішаючи, вона приділяє більше уваги собі.

Людмилі притаманна любов до ближнього. Часто нестійкий і рухливий тип психіки приносить їй шкоду і штовхає на незрозумілі вчинки. Володіє розвиненою інтуїцією, але копається в дрібницях і стає необ’єктивною і несправедливою. Надмірна цікавість часто позбавляє його здорового глузду.

Людмила – вихователька, блюстительница моральності.

Ця жінка хоче любити і бути коханою, володіти і віддавати, приймати і відкидати. Віддана улюбленій, хоча завжди оточена друзями. Жіноча чарівність і бажання подобатися допомагає Людмилі у певні життєві моменти.

Людмила – чудова господиня, чудова дружина і мати, центр всієї родини. Сім’я – її стихія, її царство. У неї витончені звички і відмінний смак.

Людмила на роботі, як боєць на полі битви. Вона обов’язково доб’ється успіхів у мистецтві. Може стати хорошим лікарем, скульптором, художником. Людмила дуже практичний і конкретний людина, прагне до успіху з величезною силою. Їй необхідні захоплення, заохочення, схвалення у всьому.

«Зимова» Людмила – відважна, горда, вимоглива. З неї вийде відмінний керівник.

«Осіння» – самостійна, незалежна. Може стати прекрасним письменником, поетесою, журналістом.

«Річна» Людмила – розумна, метка, добра. Володіє неабиякою фантазією, прекрасною пам’яттю. Досягне успіху в кіно або театрі, на арені цирку, художньої гімнастики, хореографії.

«Весняна» – сентиментальна, з підвищеною чутливістю до невдач. Може стати художником, моделлю, модельєром, літератором, вихователем, вчителем.

Сумісність імені Людмила

Ім’я підходить до батькові: Янівна, Юріївна Вікторівна, Тарасівна, Євгеніївна, Вадимівна, Єгорівна, Русланівна, Львівна, Юхимівна.

Вдала сумісність імені Людмила з Андрієм, Олександром, Євгеном, Дмитром, Іллею, Кирилом. Небажано пов’язувати життя з Миколою, Єгором, Едуардом і Степаном.

Іменини

Іменини Людмили за православним календарем 29 вересня. Святий покровитель – княгиня Людмила Чеська.

Відомі люди

Відомі люди з маєтком Людмила: Гурченко, Горохова, Кім, Зикіна, Максакова, Лядова, Полякова, Пахомова, Семеняка, Савельєва, Татьяничева, Сенчина, Хитяєва, Турищева, Целіковська.