Важливо

Значення імені Ліза, походження, сумісність

Значення імені Ліза

Ім’я Ліза означає «почитающая Бога», «заклинающая Богом».

Походження імені Ліза

Ліза – жіноче ім’я, що має давньоєврейські коріння. Ім’я Ліза є варіантом імені Єлизавета. Походження імені Ліза пов’язане зі словами єврейською мовою, які можна перекласти як «заклинающая Богом», «мій Бог – клятва», «почитающая Бога».

Характеристика імені Ліза

Маленька Ліза зазвичай росте розумним, життєрадісною дитиною. Дівчинка практично завжди перебуває в гарному настрої, приваблює своєю безпосередністю і чарівністю. Вона вміє дружити, тому, як правило, має багато друзів. В школі у Лізи хороші оцінки тільки по тим предметам, які їй цікаві або які викладають учителі, котрі зуміли зацікавити дівчинку.

Доросла Ліза часто буває самозакоханою, категоричній і владної. Якщо вона подумає, що її недооцінили, сміливо вступить в конфлікт, може зробити божевільний вчинок. Власні інтереси у неї завжди будуть на першому плані, а свої невдачі дівчина сприймає дуже болісно. Чуйна і добра з близькими їй людьми, по відношенню до оточуючих може проявляти нетерпимість, демонструвати перевагу.

Згідно характеристиці імені Ліза, дівчина з таким ім’ям, як правило, має здатність завжди доводити до кінця розпочату справу. Цьому допомагає її велика пристосовність до людей і обставин. Ліза не вважає правильним, говорити те, що думає, тому намагається в кожній ситуації знайти правильні слова для оточуючих.

Завдяки чудово розвиненою інтуїції, Ліза легко сходиться з незнайомими людьми. Вона любить галасливі компанії, веселі розваги, в яких намагається проявити всю свою чарівливість і кокетство.

Ліза зазвичай вибирає професію, яка пов’язана зі спілкуванням, контактами з багатьма людьми. В жіночому колективі дівчина часто воліє бути лідером. Вона може успішно працювати журналістом, фоторепортером, ведучим радіо – і телепередач.

В характеристиці імені Ліза вказується, що для дівчини, що носить це ім’я, на першому місці у життєвих пріоритетах завжди буде сім’я. І тільки після цього йдуть друзі, кар’єра. Часто вона буває щаслива в другому шлюбі. Ліза цінує вірність в шлюбі, чоловікові не змінює. При цьому з неї виходить хороша господиня, яка із задоволенням створює затишок в будинку. З дітьми Ліза, як правило, спілкується на рівних, намагається їх зрозуміти і у всьому підтримати.

Сумісність імені Ліза

Ім’я Ліза вдало поєднується з по батькові Тимофіївна, Кирилівна, Феліксівна, Романівна, Павлівна, Леонідівна, Ігорівна, Глібівна, Андріївна, Олексіївна.

Хороша сумісність імені Ліза з такими чоловічими іменами: Сергій, Іван, Григорій, Олександр, Павло, Омелян, Андрій.

Іменини

Православні іменини в Лізи:

  • травень – 7;
  • липень – 18;
  • вересень – 5;
  • жовтень – 21, 31;
  • листопад – 4, 14;
  • грудень – 31.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Ліза: Ліза Ліндгрен, Ліза Делла Каза, Ліза Марі Преслі, Лайза Міннеллі.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *