Важливо

Значення імені Літа, характеристика, сумісність

Значення імені Літа

Ім’я Літа означає «щаслива», «забута».

Походження імені Літа

Літа – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з основною з них, походження імені Літа пов’язане з латинським словом, яке перекладається як «щаслива». За іншою версією, ім’я Літа має давньогрецькі корені і означає «забута».

Характеристика імені Літа

Маленька Леточка зазвичай росте щасливим, безтурботним дитиною. Вона виділяється серед ровесників своєю врівноваженістю, спокоєм. Літа намагається слухатися батьків, але не тому, що побоюється їх. Дівчинка дуже прив’язана до рідних, не хоче засмучувати. У школі Леточка буває однією з кращих учениць. Їй подобаються гуманітарні науки, вона має здібності до вивчення іноземних мов. Як правило, Літа – трохи замкнута дівчинка, яка не дуже охоче знайомиться з однолітками, важко вливається в новий колектив.

Подорослішала Літа приваблює людей своєю чесністю, надійністю. Друзів вона заводить з обережністю, але з тими, кому довіряє, дуже відкрита, доброзичлива. Дівчина належить до тих людей, які вміють дружити не тільки на словах, але й на ділі.

Згідно характеристиці імені Літа, характер дівчини з цим ім’ям дуже яскраво проявляється в екстремальній ситуації. Для неї характерне вміння контролювати емоції, приймати правильні рішення в складних ситуаціях, організовувати людей і керувати ними. Цікаво, що в спокійній обстановці Літа створює враження тихої, слабкої дівчини, при цьому, в критичній обстановці перетворюється в рішучого і сміливого лідера.

Досить часто Літа має нестандартне мислення і внутрішню незалежність. Вона не завжди живе за загальноприйнятими правилами, нерідко вибудовуючи свою шкалу життєвих цінностей. При цьому дівчина дуже любить природу, цікавиться духовним життям суспільства.

Так як і в дорослому житті Літа сторониться незнайомих людей, вона намагається не змінювати місце роботи. Для себе часто обирає професію, яка не пов’язана з активним спілкуванням. Вона може працювати хіміком, бухгалтером, кухарем.

В характеристиці імені Літа вказується, що дівчина з цим ім’ям не прагне зробити запаморочливу кар’єру. Вона комфортно відчуває себе в різних обставинах, при будь-якому рівні доходу.

Літа приваблює багатьох чоловіків своєю чарівністю і легким вдачею. Заміж найчастіше вона виходить рано. Жінка дуже болісно реагує на флірт дружина з іншими жінками, важко переживає зраду. З Лети виходить любляча, турботлива мама.

Сумісність імені Літа

Ім’я Літа добре поєднується з по батькові Вікторівна Миколаївна, Сергіївна, Єгорівна, Дмитрівна, Марківна.

Вдала сумісність імені Літа з такими чоловічими іменами: Олександр, Михайло, Андрій, Богдан, Максим.

Іменини

Православні іменини у Лети не існують.

Відомі люди

Ім’я Літа відноситься до не дуже поширеним, тому знаменитих людей з таким ім’ям не так багато. Найбільш відомі люди з ім’ям Літа: Літа Аронсон, Літа Лінд.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *