Важливо

Значення імені Ліна, походження, характеристика

Значення імені Ліна

Ім’я Ліна означає «льон», «сумна пісня», «сирена».

Походження імені Ліна

Ліна – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з однією з них, ім’я Ліна має давньогрецькі корені і походить від родового імені Линос, яке перекладається як «сумна вістка», а в деяких випадках як «льон». За іншою версією походження імені Ліна пов’язане з латинським словом, яке означає «сирена». Крім того, Ліна часто використовується як коротка форма багатьох інших імен, наприклад, Кароліна, Поліна, Евеліна, Віталіна, Аліна.

Характеристика імені Ліна

З ранніх років для Ліни характерна часта зміна настрою і поведінки. Дівчинка може жартувати, веселитися, а вже в наступну хвилину засумувати, стати задумливою. При цьому вона росте доброю, чуйною, іноді буває впертою, але її завжди можна переконати, якщо привести розумні доводи. Особливих клопотів батькам Ліна не доставляє. Звичайно, вона може з ними сваритися, але швидко відходить і, якщо знає, що не права, тут же попросить вибачення.

Доросла Ліна виділяється серед інших людей активністю, енергійністю. У ній дивовижно поєднуються внутрішня сила, вольовий характер і душевна доброта. Друзі відчувають це і тягнуться до дівчини. Ліна любить веселі компанії, часто ходить в гості і сама приймає друзів у себе вдома.

Згідно характеристиці імені Ліна, дівчина з цим ім’ям, як правило, домагається своїх життєвих цілей. У цьому їй допомагають прекрасна пам’ять, допитливість, аналітичний склад розуму. Правда, їй доводиться боротися зі своєю запальністю, необ’єктивністю, емоційністю, завдяки яким у Ліни часто псуються стосунки з оточуючими.

У Ліни зазвичай добре розвинена інтуїція, і якщо дівчина прислухається до неї, їй вдається уникнути багатьох неприємних ситуацій і знайти правильне рішення проблем.

Найчастіше Ліна обирає професію, яка не вимагає від неї суворих рамок поведінки. Вона не сприймає копітка, методичний працю. Для Ліни підходить професія лікаря, скульптора, художника, музиканта, екскурсовода, секретаря.

Як зазначається в характеристиці імені Ліна, дівчина з таким ім’ям часто має багато прихильників, з якими веде себе досить розкуто. Але якщо жінка закохається по справжньому, вона буде вірною своєму чоловікові. Зазвичай Ліна стає чоловікові не тільки гарною дружиною, а й справжнім другом у всіх його справах. Дітей Ліна дуже любить, ніколи не тисне на них авторитетом.

Сумісність імені Ліна

Ім’я Ліна вдало поєднується з по батькові Петрівна, Михайлівна, Вікторівна, Іванівна, В’ячеславівна, Борисівна, Ренатовна, Георгіївна, Марківна, Леонідівна.

Хороша сумісність імені Ліна з такими чоловічими іменами: Ярослав, Юрій, Руслан, Георгій, Всеволод, Аполлінарій, Андрій.

Іменини

Православні іменини у Ліни не існують.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Ліна: Ліна Вертмюллер, Ліна Костенко, Ліна Іванова, Ліна Ромэй, Линаи Красноруцька, Ліна Бракните.

One Comment

  1. Меладонна

    31/05/2019 at 13:41

    Чи рідкісне це ім’я?

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.