Важливо

Значення імені Ліана, походження, характеристика

Значення імені Ліана

Ім’я Ліана означає «молода», «тонкий», «сплетена», «сумна».

Походження імені Ліана

Ліана – жіноче ім’я. Існує дві версії походження імені Ліана. За першою версією, ім’я Ліана має латинські корені і перекладається як «тонкий», «молода». За другою версією, це ім’я грецького походження і означає «сумна пісня».

Характеристика імені Ліана

Ім’я Ліана ідеально підходить дівчаткам, народженим під наступними знаками зодіаку: Близнюки, Водолій, Ваги.

Маленька Ліана – життєрадісний, миролюбний, активна дитина. Їй подобається спілкуватися, у неї багато знайомих і друзів. Дорослішаючи, Ліана стає самовпевненою і гордою жінкою, але, незважаючи на це, в душі вона залишається вразливою дівчинкою. Тому якщо в її житті трапляються неприємності, свої почуття з цього приводу вона тримає при собі і ні з ким ними не ділиться. Які б проблеми не хвилювали Ліану, і які б бурі не вирували у неї всередині, вона завжди намагається зробити вигляд, що у неї все в порядку.

Характеристика імені Ліана говорить про те, що це надійний і відповідальний чоловік, на якого можна покластися в скрутну хвилину, і яким можна довірити найпотаємніші секрети. При цьому Ліана не прагне бути «опорою» для інших і не хоче бути «жилеткою», в яку завжди можна поплакатися, так як вона кілька егоїстична.

Ліана розумна, свою роботу виконує сумлінно, завдяки вродженій наполегливості може зробити успішну кар’єру. Ліані подобається викладати, тому цілком ймовірно, що вона стане вчителем музики, малювання, фізкультури або тренером з художньої гімнастики.

Сумісність імені Ліана

Ліана від природи жіночна, сексуально приваблива, чарівна і загадкова. У неї завжди багато шанувальників. Заміж Ліана не поспішає, так як довго вибирає свого єдиного чоловіка. Але, незважаючи на ретельний відбір кандидата в чоловіки, чоловік Ліани не завжди виправдовує покладені на нього надії. У такому разі Ліана продовжить свої пошуки ідеального чоловіка, при цьому переконуючи чоловіка, що любить тільки його одного. Хоч Ліана далеко не завжди веде себе як зразкова дружина, своєму чоловікові вона не дозволяє навіть поглянути в бік іншої жінки, так як дуже ревнива і велика власниця.

У Ліани буде вдалий шлюб з чоловіками, чиї імена Юліан, Федір, Спартак, Остап, Микита, Лавр, Казимир, Ігор, Єрмолай, Гаврило, Андрій, Олександр.

Найкраща сумісність імені Ліана з по батькові Володимирівна Олександрівна, Сергіївна, Юріївна Андріївна Миколаївна, Олексіївна, Михайлівна, В’ячеславівна, Эльдаровна, Тиграновна, Рустамовна, Маратовна, Арсеновна, Артуровна.

Іменини

Іменини у Ліани 5 квітня.

Відомі люди

Відомі жінки з ім’ям Ліана:

  • Исакадзе (скрипаль, диригент);
  • Унгур (тенісистка);
  • Ніфонтова, Жванія (артистки);
  • Паскуалі (арфістка, педагог);
  • Еліава (кінорежисер, сценарист);
  • Блюмфельд (перекладачка);
  • Августин (кіноактриса, співачка);
  • Есакия (художниця);
  • Балабан (актриса).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *