Значення імені Лев, походження, сумісність

Значення імені Лев

Ім’я Лев означає «цар звірів», «лев», «серце».

Походження імені Лев

Лев – чоловіче ім’я, яке має грецькі корені. Походження імені Лев пов’язано з грецьким словом, що означає «лев», «цар звірів». В єврейській мові ім’я Лев має значення «серце».

Характеристика імені Лев

В дитячі роки Лев зазвичай буває спокійним, душевним, доброю дитиною. По натурі він, як правило, флегматик, вередувати по дрібницях не буде. І якщо вже Льовушка плаче, значить, його серйозно образили. Батьки, які вибирають для сина ім’я Лев, повинні розуміти, що в дитинстві Лева будуть дражнити діти. Тому потрібно допомогти хлопчику навчитися правильно реагувати на такі ситуації, щоб уникнути розвитку психологічних комплексів.

Важливо, щоб до моменту дорослішання Лев був упевнений у собі. В такому випадку він стане відповідати своєму імені. Чоловік з цим ім’ям зазвичай виділяється активністю, честолюбством, великодушністю.

Згідно характеристиці імені Лев, чоловік з таким ім’ям належить до людей, які сумлінні у справах і обов’язково виконують свої обіцянки. Крім того, він виявляє неабияку наполегливість у досягненні своїх цілей. Все це сприяє тому, що Лев, як правило, досягає високого положення в суспільстві. При цьому у нього дуже мало ворогів та заздрісників. І це не дивно. Лев немов випромінює доброту і тепло, готовий завжди прийти на допомогу не тільки близьким, але й незнайомим людям.

Лев зазвичай є досить гнучким і терпимою людиною. Але тільки до тих пір, поки не зачіпають його самолюбство. Тоді, як і його тезка з світу звірів, він приходить у лють. Правда, таке трапляється нечасто, і потрібно дуже постаратися, щоб вивести Лева з себе.

Як правило, Лев з часом робить успішну професійну кар’єру. Цьому сприяє його сумлінне ставлення до роботи, наполегливість в досягненні мети. Для Лева підходять професії, які пов’язані з спілкуванням, турботою про людей: наприклад, лікаря, психолога, педагога, артиста, журналіста.

Як вказується в характеристиці імені Лев, чоловік з таким ім’ям зазвичай дуже велелюбний, часто закохується. Протягом усього життя він велику увагу приділяє інтимних стосунків. У дружині Лев найбільше цінує доброту та вірність. Вибирає в дружини найчастіше досить імпульсивну, енергійну жінку. Лев – прекрасний батько, якого спілкування з дітьми приносить справжню радість.

Сумісність імені Лев

Ім’я Лев вдало поєднується з по батькові Єгорович, Владиславович, Борисович, Львович, Павлович, Михайлович, Леонтійович, Ярославович, Кирилович, Євгенович.

Хороша сумісність імені Лев з такими жіночими іменами: Белла, Ганна, Алла, Пекла, Олеся, Наталя, Діна, Ольга, Елла.

Іменини

Православні іменини у Лева:

  • березень – 3, 5;
  • травень – 31;
  • липень – 14;
  • серпень – 31;
  • вересень – 20, 24;
  • жовтень – 24;
  • листопад – 25;
  • грудень – 20.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Лев: Лев Диякон, Лев Математик, Лев Толстой, Лев Дуров, Лев Ошанін.