Важливо

Значення імені Леонід, походження, сумісність

Значення імені Леонід

Ім’я Леонід дуже красиве і звучне, але в той же час досить жіночне і слабке. Популярність цього імені сильно знизилася в останні роки.

Покровителем цього імені є мученик Леонід Єгипетський.

Значення імені Леонід розшифровується як “левеня”, “син лева”, “походить з роду лева”, “подібний льву”, “схожий на лева”.

До імені підходить камінь алмаз, кольори синій, зелений, золотий, рослина – шипшина, кедр. Планета-покровитель Леоніда – Сонце.

Походження імені Леонід

Походження імені Леонід пов’язано з давньогрецьким ім’ям Леонідас, яке в перекладі означає схожий на лева: «леон» – лев, «ідеа» – зовнішність, зовнішність.

Характеристика імені Леонід

Леонід – широка натура з душею “нарозхрист”. Носій імені Леонід має дипломатичний, гнучкий характер, є надійним другом, вміє залагоджувати конфлікти, рівний і м’який з оточуючими. Леонід уміє швидко пристосовуватися до людей і обставин. Але при необхідності може проявити твердість і принциповість, аж до жорстокості.

Леонід досить розбірливий у виборі їжі, шлях до його серця, по істині, лежить через шлунок, не проти пропустити чарочку-другу в хорошій компанії. Такі якості, як забобони, помисливість, ревнивість і хворобливе самолюбство також притаманні Леоніду.

Значення імені Леонід характеризуетсяоптимизмом, легкістю, життєлюбством, умінням перевести будь-який конфлікт на жарт. В молодості ці якості сприяють успіху у протилежної статі, проте Леоніди рідко бувають бабіями. У сімейному житті Леонід стає хорошим чоловіком, батьком і господарем, у нього «золоті руки». Дружину хоче бачити гарною господинею, створює затишок і стежить за чистотою, при цьому вона обов’язково повинна добре готувати.

Леонід досягає великих успіхів в обраній професії журналіста, державного діяча, водія, зварювальника. На роботі завжди в хороших відносинах з керівництвом і співробітниками. Не виділяється особливими талантами і логічним мисленням, але має добру інтуїцію.

Сумісність імені Леонід

Хороша сумісність імені Леонід з максимальною силою почуттів з іменами Катерина, Серпня, Вікторія, Вероніка Ірина, Яна, Уляна, Кіра.

Стабільний і міцний сімейний союз можливий з Анною, Дарією, Вірою, Єлизаветою, Інгою, Христиною, Лідією, Лілією, Наталею, Ніною, Поліною, Трояндою, Тетяною, Ельвірою.

Погана сумісність імені Леонід з жіночими іменами Аліса, Антоніна, Валерія, Владислава, Варвара, Галина, Діна, Олена, Інна, Ксенія, Людмила, Лариса, Марія, Мирра, Світлана, Таїсія, Емма.

Іменини

Леоніди святкують іменини взимку 27 грудня, навесні – 23 березня, 28 квітня, влітку – 9 червня, 18 червня, 30 липня і 21 серпня, восени – 12 вересня 28 вересня.

Відомі люди

Відомі тезки Леоніда – Генеральний секретар ЦК КПРС Леонід Брежнєв, актор Леонід Бронєвой, кінорежисер Леонід Гайдай, співак Леонід Утьосов, президент України Леонід Кучма, письменник Леонід Андрєєв.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *