Важливо

Значення імені Лейла, походження, сумісність

Значення імені Лейла

Ім’я Лейла означає «ніч», «темрява».

Походження імені Лейла

Лейла – жіноче ім’я, що має арабське коріння. Походження імені Лейла пов’язано з арабським словом, яке перекладається як «ніч», «темрява».

Характеристика ім’я Лейла

Маленька Лейла часто буває улюбленою дитиною в сім’ї. Тому вона може вередувати, вимагати до себе більше уваги з боку дорослих. Але ось з ровесниками вона поводиться доброзичливо, любить грати і спілкуватися. У школі дівчинка, як правило, встигає по всіх предметах. Вона дисциплінована, намагається все робити вчасно, і вміє планувати свій час. Лейла нерідко буває дуже охайною, іноді навіть брезгливой.

Ставши дорослою, Лейла так само любить порядок, пунктуальна і дисциплінована. Вона пред’являє високі вимоги до усім не тільки до оточуючих, але і до себе. Завдяки цьому, Лейла здатна досягати гарного положення в суспільстві і кар’єрі.

Згідно характеристиці імені Лейла, дівчина з цим ім’ям часто вибирає чоловічу професію. Вона може бути конструктором, військовослужбовцям, інженером. Також Лейла може досягти успіху в кар’єрі спортсмена, музиканта.

У великих компаніях Лейла часто виявляється в центрі уваги, вона вміє розважити друзів, об’єднати всіх однією ідеєю. Дівчину відштовхують люди, які вічно нудьгують і скаржаться. Вона не буде довго заспокоювати когось, вважаючи за краще дати можливість людині самому розібратися і заспокоїтися.

Лейла дуже педантично ставиться до вибору супутника життя. І навіть вийшовши заміж, дівчина буде постійно висувати чоловікові все нові вимоги, намагаючись добитися від нього повної відповідності своїм уявленням про ідеального чоловіка. При цьому Лейла – дуже хороша господиня, в будинку якої завжди чисто і затишно.

Характеристика ім’я Лейла також залежить від часу народження дівчинки.

Так, Лейла, народжена навесні, більш м’яка за характером, ранима і образлива. Вона товариська і дуже доброзичлива.

Для «зимової» Лейли характерне підвищене самолюбство, принциповість. Друзів дівчина має не багато, але зате вони їй по-справжньому віддані.

Лейла, народжена влітку, – дуже пунктуальна, організована і зібрана. У неї кожна хвилина розписана. Ця дівчина готова допомогти не тільки родичам і близьким людям, але і колегам по роботі, сусідів. Вона завжди намагається уникати сварок і скандалів.

«Осіння» Лейла часто має кілька шлюбів, в більшості випадків невдалих. Вона хороша господиня, яка любить працювати в саду, на городі.

Сумісність імені Лейла

Ім’я Лейла добре поєднується з по батькові Степанівна, Ростиславівна, Миколаївна, Елизаровна, Альбертівна, Алановна, Рудольфівна.

Вдала сумісність імені Лейла з такими чоловічими іменами: Станіслав, Артем, Олег, Артур, Тамір, Вадим, Булат.

Іменини

Православні іменини у Лейли не існують.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Лейла: Лейла Алі, Лейла Генчер, Лейла Махат кизи Бадирбейли, Лейла Ел, Лейла Бехти, Лейла Усубова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *