Значення імені Лариса, походження, сумісність

Значення імені Лариса

Ім’я Лариса в перекладі з грецького означає «чайка» або «приємна», «солодка».

Походження імені Лариса

Своїм походженням ім’я Лариса зобов’язана грецькому місті Лариса. Згідно з міфом це місто звели на тому місці, де фессалійську німфа Ларисса, онука бога морів Посейдона, впала в річку Пені.

За іншою версією походження імені Лариса пов’язане з латинським словом «laris» – «дух-охоронець».

Характеристика імені Лариса

Ім’я Лариса ідеально підходить дівчаткам, народженим під наступними знаками зодіаку: Стрілець, Ваги, Рак, Близнюки, Риби.

Маленька Лариса – обдарований і самостійний дитина. Вона прагне до незалежності з самого дитинства. При цьому вона не виділяється на тлі однолітків, у компанії замкнута і необщительна. Лариса відрізняється скромністю і послухом, тому батькам легко її виховувати.

Доросла Лариса володіє чудовими організаторськими здібностями. Вона завжди продумує свої вчинки і рішення, намагається передбачити їх наслідки. Лариса вміє налагоджувати відносини з колегами та партнерами по роботі. Має репутацію ділової людини. Для Лариси важливо реалізувати себе, тому кар’єрне зростання для неї на першому місці. Підлеглі трохи недолюблюють її, хоча вона намагається ставитися до всіх однаково справедливо.

Якщо у Лариси буде надійний союзник, то вона зможе реалізувати себе як спортсмен, тренер, педагог, актриса театру чи кіно, співачка.

Характеристика імені Лариса говорить про те, що це емоційно холодний людина, яка нікого не впускає у свою душу. Часом вона сувора з оточуючими, може навіть нав’язувати свою думку.

Сумісність імені Лариса

Рано чи пізно Лариса обов’язково вийде заміж. У сімейному житті вона прагне стати лідером, що може привести до конфліктів у родині і навіть розлучення. До недоліків чоловіка відноситься терпимо, ніколи не буде перевиховувати його, навіть іноді виправдовує його несправедливе ставлення до себе. Єдине, чого Лариса ніколи не потерпить в сімейних відносинах – це зрада. Якщо вона дізнається, що чоловік з ким-то завів роман, то відразу ж розірве з ним будь-які стосунки.

Домогосподарка з Лариси не дуже хороша, так як вона багато часу і сил віддає просуванню по кар’єрних сходах. Чоловік допомагає їй виконувати домашні обов’язки і виховувати дітей. Не дивлячись на те, що у Лариси не виходить приділяти своїм дітям достатньо уваги, вона їх щиро і безмежно любить.

Найкраща сумісність імені Лариса з чоловіками, чиї імена Євген, Віталій, Віктор, Артем, Андрій.

Іменини

Православні іменини 8 квітня.

Відомі люди

Відомі жінки з ім’ям Лариса:

  • Голубкіна, Удовиченко, Гузєєва, Лужина, Луппіан, Пашкова (актриси);
  • Долина, Чернікова (співачки);
  • Рибальська, Васильєва, Міллер (поетеси);
  • Латиніна (гімнастка);
  • Лазутіна (лижниця, олімпійська чемпіонка);
  • Дядькова (оперна співачка);
  • Попугаева (радянський геолог);
  • Ільченко (спортсменка, олімпійська чемпіонка).