Значення імені Кирило, походження, сумісність

Значення імені Кирило

Ім’я Кирило означає «пан», «сонце».

Походження імені Кирило

Кирило – чоловіче ім’я давньогрецького походження, яке перекладається як «владика», «пан». Деякі дослідники вказують на перське походження імені Кирило. У перекладі з перської мови це ім’я означає «сонце».

Характеристика імені Кирило

Маленький Кирюша – приклад допитливих «чомучок». Цього дитину цікавить буквально все на світі. Цим пояснюється те, що зазвичай Кирило вчиться читати набагато раніше своїх однолітків. Він прагне в книгах дізнатися відповіді на всі його питання. Завдяки відмінній пам’яті, хлопчик часто дивує дорослих своїми знаннями. Кирюша рано засвоює правила поведінки в суспільстві, не створює клопоту ні батькам, ні вчителям. Тому, цього дитину часто ставлять у приклад іншим дітям. Але, як правило, однолітки недолюблюють Кирила в шкільні роки. Він ніколи не підкаже однокласника, і, тим більше, не дасть списати свою роботу.

Крім допитливості, Кирилу притаманне і велике честолюбство. Навколишнім він буде демонструвати, як чудово йдуть його справи, як багато чого він досяг у житті. Цей чоловік дуже любить, коли його хвалять, захоплюються ним.

Згідно характеристиці імені Кирило, чоловік з таким ім’ям нерідко залишається наодинці з-за свого егоїзму. Важко дружити з людиною, який вважається тільки зі своєю думкою, не помічаючи проблем і успіхів друзів.

Кирило рідко піддається чужому впливу. Навіть якщо він виглядає нерішучим, це зовсім не означає, що у нього немає власної думки. Хоча інтуїція у Кирила розвинена досить добре, частіше він користується своїм розвиненим розумом. Йому притаманне логічне мислення та аналітичний склад розуму.

Для Кирила не складно оволодіти будь-якою професією. Але більше всього йому підходить спеціальність педагога, лікаря, перекладача, конструктора, інженера. Нерідко Кирило стає хорошим керівником, досягає успіхів у кар’єрі дипломата.

Як зазначається в характеристиці імені Кирило, чоловік з цим ім’ям рано долучається до сексуального життя. Але це зовсім не означає, що він вітряний, ненадійний. Одружившись, Кирило стає вірним, люблячим чоловіком. У дружини зазвичай вибирає красиву, яскраву, але, в той же час, і владну жінку. Нерідко чоловік спокійно віддає лідерство в родині чоловіка. Головне, щоб вона не демонструвала це оточуючим.

Сумісність імені Кирило

Ім’я Кирило добре поєднується з по батькові Семенович, Дмитрович Олександрович, Іванович, Миколайович, Володимирович.

Вдала сумісність імені Кирило з такими жіночими іменами: Інна, Олена, Анжела, Пекла, Алла, Наталя, Маргарита, Яна, Тамара, Світлана.

Іменини

Православні іменини у Кирила:

  • Січень – 31;
  • Лютий – 14, 17, 27;
  • Березень – 18, 22, 31;
  • Квітень – 3, 11, 19;
  • Травень – 11, 17, 24;
  • Червень – 3, 22, 30;
  • Липень – 22;
  • Жовтень – 11;
  • Листопад – 11, 20;
  • Грудень – 21.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Кирил: Кирило Олександрійський, Кирило Романів, Кирило Серебренніков, Кирило Якимець.