Важливо

Значення імені Ксенія, походження, сумісність

Значення імені Ксенія

Значення імені Ксенія – іноземка, чужинка, мандрівниця, гостя, гостинна.

Походження імені Ксенія

Походження імені Ксенія (розм. Ксенья, народн. Оксана або Аксінья) імовірно грецьке, від слова “ксенія” – чужий, мандрівник, чужоземний.

Ксениями в Стародавній Греції називалися жартівливі двустишия, якими зустрічали гостей господарі будинку. Давньогрецька назва Чорного моря (Понт Евксинський) походить від цього ж кореня, що означає море Гостинне. Ксенія – російсько-народна форма імені, що походить від імені Ксенія. Оксана – український варіант імені.

За другою версією ім’я є розмовної формою імені Поликсения, що з грецької – дуже гостинна.

Характеристика імені Ксенія

Ім’я Ксенія – легке, скромне, гарне ім’я.

Характеристика імені Ксенія – чутлива, жваво реагує на всі радощі і біди життя. Вона гостро сприймає несправедливість, люто бореться за свої права, завжди співчуває іншим.

Ксюша росте спокійною, милою і слухняною дівчинкою. Вона не лінується, исполнительна і акуратна, добре вчиться в школі. Ксенія надто обидчива, миритися першої ніколи не піде. Часто міняє подружок.

Психіка Ксенії характеризується нестійким темпераментом. Конфузлива, запальна, емоційна, непосида. Часто їй не вистачає спокою і врівноваженості. Ксенія має схильність впадати в крайнощі.

Інтуїція у Ксенії виняткова. Вона відчуває і бачить зв’язку речей, абсолютно непомітні для інших. Але ніяких практичних вигод ці знання їй не приносять. Вона зовсім не вміє вивертатися і хитрувати.

Ксенія любить перемагати, наполеглива. Важко переносить поразки.

Вона дуже принципова, чудова подруга вірна і надійна. Турботлива і уважні до друзів і близьким.

Ксенія схильна до гуманітарних наук. Але, як би вона не реалізувала себе в суспільстві, найбільшою мірою Ксенію цікавить тільки свій власний світ.

В першу чергу, Ксенія керівник, сувора і вимоглива начальниця. Вона дуже сумлінна, розважлива, і може виконати будь-яке складне завдання. Часто вибирає роботу, пов’язану з подорожами і відрядженнями.

Сумісність імені Ксенія

Ксенія завжди має успіх у чоловіків. Вона чарівна, мрійлива, влюблива і ніжна жінка. Ксенія любить досвідчених, сильних чоловіків. Вона не переносить закидів і ревнощів, повністю підкоряється чоловікові.

Пристрій домашнього вогнища є найважливішим справою для Ксенії. Зазвичай вона щаслива в шлюбі, хоча поруч з нею жити нелегко. Вдала сумісність імені Ксенія з Антоном, Михайлом, Олексієм, Феліксом, Романом, Семеном, Владиславом, Богданом, Валерієм. Невдалий шлюб з Борисом, Ярославом, Ігорем, Олександром, Леонідом Юрієм, Вадимом, Кирилом.

Іменини

Іменини Ксенії за церковним календарем 6 лютого. Святі покровителі: Ксенія Петербурзька і Ксенія Миласская.

Відомі люди

Знамениті люди з ім’ям Ксенія: Георгіаді, Некрасова, Волынцева, Держинська, Шимоновская, Стриж.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *