Важливо

Значення імені Кіра, походження, характеристика

Значення імені Кіра

Ім’я Кіра означає «пані», «владика», «володарка».

Походження імені Кіра

Походження імені Кіра пов’язують з перським словом «khur», що означає «сонце», «промінь світла». За іншою версією це ім’я походить від грецького імені Кірія.

Характеристика імені Кіра

Кіра – своєрідна дівчинка з досить складним характером. Якщо батьки будуть йти їй на поступки, то вона буде вимагати поступок в кожному випадку. Вона з самого раннього дитинства бажає все вирішувати сама. Потрібно віддати належне, Кіра зростає відповідальною дівчинкою і справді не потребує додаткового контролю з боку дорослих.

Своїм характером і зовнішністю Кіра більше схожа на тата, часто наслідує його риси і манеру поведінки. Авторитетом для маленької Кіри у більшості випадків стає бабуся. Саме до неї Кіра відчуває особливу прихильність і довіру.

Ще одна відмітна риса в характеристиці імені Кіри вона природжений лідер, завжди домагається того, чого хоче, і прагне бути першою у всьому. Ровесники її поважають і трохи побоюються. Кіра вміє дати відсіч і постояти за себе.

Значення імені Кіри розкривається в її поведінці. Вона горда, розумна, активна, незалежна, надійна і не злопамятна, завжди прийде на допомогу і не прощає зради. Строгість, упертість, практичність і розсудливість – ось основні риси її характеру. З віком Кіра не змінюється, періодично шокуючи оточуючих проявом свого характеру.

Щоб знайти спільну мову з Кірою в спорі або конфлікті, досить показати їй, що за деякими словами або вчинками стоять душевні переживання. Вона зрозуміє і цілком ймовірно, що змінить свою тактику поведінки в даній ситуації.

Разом з тим Кіра дуже ранима людина, що володіє підвищеним самолюбством і почуттям власної гідності. Вона ніколи не виставляє напоказ свої почуття. Кіра чуйна до чужого лиха і здатна проявляти співчуття до людей.

У Кіри є тяга до знань, їй легко даються точні науки. Завдяки неабияким здібностям у навчанні, Кіра може стати хорошим ученим.

Жінка з ім’ям Кіра освічена, вміє концентруватися на справах, проявляє високу вимогливість до себе та до оточуючих.

Доросла Кіра рідко стає домогосподаркою, це не її стихія. Вона з головою занурюється в роботу. Наявність сім’ї не завадить їй будувати кар’єру. Кіра прагне до сімейного затишку, але жінки з цим ім’ям досить рідко щастить у шлюбі.

Сумісність імені Кіра

Для створення міцного сімейного союзу з ім’ям Кіра сумісні такі чоловічі імена: Олексій, Олександр, Гліб, Сергій, Петро, Тимур, Ярослав і Юрій. Добре складаються стосунки з Антоном, Андрієм, Борисом, Володимиром, Ігорем і Олегом.

Менш вдалим буде союз Кіри з В’ячеславом, Валентином і Інокентієм.

Іменини

Кіра святкує іменини 13 березня і 17 грудня.

Відомі люди

Ім’я Кіра прославили режисер Кіра Муратова, актриса Мхату Кіра Головко, дитячий письменник Кіра Сапгир, артистка естради Кіра Смирнова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *