Важливо

Значення імені Катерина, сумісність, походження

Значення імені Катерина

Ім’я Катерина означає «вічно чистий», «незаплямована», «непокірна».

Походження імені Катерина

Ім’я Катерина походить від грецького слова «чистий», що латиницею писалося як katharon. Вперше в історії воно з’являється в VI столітті у зв’язку із згадкою про ранньохристиянської великомучениці Катерини Олександрійської. На Русі це ім’я вважалося рідкісним, а про походження імені Катерина ніхто і не згадував, поки цар Олексій Михайлович у 1658 році не назвав цим ім’ям свою дочку. Після чого ім’я Катерина вписали в царський іменник.

Характеристика ім’я Катерина

Навіть маленька Катерина є розважливим дитиною, так би мовити, «собі на умі». Вона любить, коли на неї звертають увагу, хвалять за красу чи тямущість і пригощають різними солодощами. У шкільному віці Катруся болісно реагує, якщо хтось у чомусь перевершив її. Вона дуже самолюбний, прагне бути краще за всіх і спілкується тільки з «елітою» класу. При цьому досить часто користується повагою і авторитетом у однокласників. В екстремальних ситуаціях Катерина проявляє твердий і рішучий характер, правда це в основному стосується «осінніх» дівчаток. На противагу їм «весняні» Катюші часто мають нерішучим характером.

Характеристика ім’я Катерина дає можливість припустити, що дівчинка буде всіляко привертати до себе увагу: незвичайним стилем одягу, екстравагантною поведінкою, зайвої похвальбой.

У Катерини відмінно розвинене уяву, можна навіть сказати, що вона велика фантазерка. У майбутньому це допоможе їй реалізувати себе в будь-якій професійній сфері, так як до роботи вона підходить творчо і не сприймає шаблонних рішень.

Сумісність імені Катерина

Катерині подобається, коли навколо неї багато шанувальників, вона не прагнути відразу ж вийти заміж, вона насолоджується спілкуванням з протилежною статтю і амурними інтригами. Одночасно з любовними іграми Катерина шукає чоловіка близьку їй по духу, на якого можна буде спертися, поруч з яким можна буде почувати себе вільно і впевнено.

Найкраща сумісність імені Катерина з чоловіками, чиї імена Антон, Віталій, Володимир, Борис, Анатолій, Ігор, Степан, Сергій, Семен. Знайшовши свого чоловіка, Катеньки стають зразковими господинями, люблячими і турботливими матерями. Вони легко вирішують всі побутові проблеми, а от складна життєва ситуація може поставити їх у безвихідь.

Іменини

Православні іменини:

 • 5 лютого;
 • 17 лютого;
 • 20 березня;
 • 7 грудня;
 • 17 грудня.

Відомі люди

В історії найвідомішими Катеринами є: Катерина Олександрійська – великомучениця; Єкатерина I Олексіївна – друга дружина Петра І, російська імператриця; Катерина ІІ – велика російська імператриця; Катерина Медічі – французька королева; Катерина Арагонська – англійська королева.

Наші відомі сучасниці з ім’ям Катерина: Гордєєва (фігуристка); Гусєва, Градова, Климова, Волкова, Стриженова (актриси); Максимова (балерина); Серебрянська (гімнастка).

4 Comments

 1. Kathrin

  06/04/2015 at 21:31

  привет всем! мне этот сайт очень помог такак я незнала куда обратится!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Kathrin

  06/04/2015 at 21:31

  всем пока

 3. Катя

  11/12/2018 at 16:47

  Я не знала цього )))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.