Значення імені Карина, походження, сумісність

Значення імені Карина

Ім’я Каріна означає «мила», «дорога», «красива», «дівчина».

Походження імені Карина

Карина – сучасне жіноче ім’я, яке має безліч версій походження. Згідно з однією з них, це ім’я утворено від римського родового прізвиська Каринус, яке можна перевести як «дорогий», «милий». Також походження імені Карина деякі дослідники пов’язують з італійським ім’ям Кара, яке означає «дорога». Існує думка, що ім’я Каріна походить від грецького імені Коріна, що означає «дівчина».

Характеристика імені Карина

У дитинстві Каринка часто буває рухомий, енергійної дівчинкою. При цьому вона надзвичайно вперта і обидчива. Дівчинка легко вловлює слабкості батьків і вміло ними користується для своєї користі. Вона з великою майстерністю може «зіграти роль» скривдженої або пригніченою дівчинки, щоб домогтися свого. У школі вчителі вважають Карину однією з кращих учениць. При цьому дівчинка часто ще займається хореографією, музикою.

Подорослішавши, Карина так само відчуває потребу перебувати в центрі уваги. Вона досить егоїстична, вимагає загального визнання своїх достоїнств і заслуг. Тим більше що найчастіше ці достоїнства у неї є.

Згідно характеристиці імені Карина, дівчина з таким ім’ям створює враження гордою, неприступною, імпульсивної особистості. Але це тільки перше враження, яке, як відомо, часто буває оманливим. Насправді, дівчина нерідко буває невпевненою в собі, нерішучою. Вона висуває сама собі досить високі вимоги.

Невгамовною, рухомий Карині часто не вистачає витримки у багатьох ситуаціях. До того ж, іноді вона намагається братися за кілька справ одночасно, що призводить до невдачі в обох з них.

Завдяки прекрасній інтуїції, Карина вміє знаходити спільну мову з різними людьми. Тому вона досягає успіху в професіях, які пов’язані з спілкуванням. Карина може успішно працювати педагогом, психологом, у сфері обслуговування.

Як зазначається в характеристиці імені Карина, дівчина з цим ім’ям зазвичай рано виходить заміж. Але, як правило, перший ранній шлюб рідко буває щасливим. Карина любить перебувати в центрі уваги чоловіків, вміє вміло фліртувати. Щасливий шлюб у цієї жінки можливий з чоловіком, який буде психологічно слабкіше її. Каріна не буде миритися з чоловіком, який не відповідає її очікуванням. Тому, зазвичай вона вступає в шлюб неодноразово.

Сумісність імені Карина

Ім’я Каріна добре поєднується з по батькові Андріївна, Артемівна, Артуровна, Федорівна, Володимирівна, Львівна, Глібівна.

Вдала сумісність імені Карина з такими чоловічими іменами: Артур, Артем, Арсеній, Мирослав, Володимир, Ярослав, Юрій, Сергій.

Іменини

Православні іменини у Карини не існують. Католицькі іменини 2 серпня, 22 жовтня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Карина: Каріна Разумовська, Карина Саркісова, Каріна Капур, Карина Дымонт, Карина Лисиціан.