Важливо

Значення імені Камілла, походження, характеристика

Значення імені Камиллла

Ім’я Камілла означає «служителька храму», «бездоганного походження», «із знатної родини».

Походження імені Камілла

Камілла – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з однією з них, ім’я Камілла походить від римського родового прізвиська Камиллус, яке означає «бездоганного походження» або «служителька храму». За іншою версією, походження імені Камілла пов’язано з грецькими словами, які можна перекласти як «із знатної родини».

Характеристика ім’я Камілла

Маленька Камілла зазвичай дуже талановита дівчинка. Вона має здібності до музики, танців, малювання. Крім того, дівчинка надзвичайно артистична, любить виступати і вільно почувається на сцені. От тільки, якщо Камілла не хоче щось робити, змусити її дуже важко. Але після довгих умовлянь, дівчинка «по-королівськи» задовольнить прохання. При всьому цьому, Камілла викликає повагу своєю серйозністю, розумінням досить складних речей з раннього дитинства.

Камілла, як правило, виділяється серед навколишніх своєю легкістю у спілкуванні. Емоційна, легковозбудимая дівчина дуже відкрита в спілкуванні з іншими. Вона завжди рада допомогти близьким і родичам. Але з-за надмірної балакучості, нестриманість почуттів, часто має конфлікти зі знайомими і друзями, що збільшує число її недоброзичливців.

Згідно характеристиці ім’я Камілла, дівчина з таким ім’ям часто здається оточуючим самовдоволеною і зарозумілою. Однак це не завжди відповідає дійсності. Вона життєлюбна дівчина, яка нерідко страждає через свою надто великий довірливості. Але це не заважає їй бути відкритою людям і після обману.

Камілла часто живе у своєму вигаданому світі, який намагається проектувати на реальну життя. Звичайно ж, це не завжди виходить, але дівчина твердо впевнена, що все в її силах. У Камілли дуже розвинена інтуїція, яка неодноразово допомагає їй знайти правильний вихід зі складної ситуації.

Таку дівчину приваблюють професії, які пов’язані з прекрасним. Вона може бути натурницею, моделлю, художником, музикантом.

Як вказується в характеристиці ім’я Камілла, дівчина з цим ім’ям дуже ретельно підходить до вибору супутника життя. Не сприяють гармонійному шлюбу її навіженість і примхливість. Як правило, Камілла прагне до лідерства в сімейних відносинах. Жінка стає прекрасною господинею, яка любить приймати гостей, дивувати їх своїми кулінарними шедеврами.

Сумісність імені Камілла

Ім’я Камілла вдало поєднується з по батькові Рустамовна, Рашидівна, Тимуровна, Вікторівна, Борисівна.

Добра сумісність імені Камілла з такими чоловічими іменами: Юлій, Ярослав, Максим, Богдан, Руслан.

Іменини

Православні іменини у Каміли:

  • березень – 3;
  • травень – 31;
  • липень – 18.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Камілла: Камілла Коллетт, Камілла Белль, Камілла Пизана, Камілла Паркер-Боулз, Камілла Клодель.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *