Важливо

Значення імені Ілля, походження, сумісність

Значення імені Ілля

Значення імені Ілля – мій Бог, фортеця Господня, сила божа, віруюча.

Походження імені Ілля

Ілля – російський варіант давньоєврейського імені Яхве (“мій”). Надійне і красиве ім’я, але жіночна по емоційному ознакою. Його власник – людина м’яка.

З давньоєврейської мови тлумачиться, як «Єгова – Бог мій», «фортеця Господня». Походження імені Ілля від імен Мулу, Мул, Елім, Ілім, Илум (іврит, фінік.) – могутній, сильний.

Характеристика імені Ілля

Ілля веселий, товариський, поступливий, легко знаходить спільну мову з людьми, гарний у компаніях. Він дуже відданий сім’ї, шляхетний.

Ілля завжди навчить, допоможе, пояснить. Але у свій внутрішній світ не впустить нікого. У характері багато жіночих, материнських рис.

Ілля запальний, але завжди відхідливий. За нестриманість він гірко себе карає. Прагне спочатку звити гніздечко, а тільки потім привести туди кохану. Часто бундючиться з абсолютно незрозумілих причин. Невдачі в справах і часті розчарування допомагає йому долати отходчивость.

У Іллі добре розвинена інтуїція. Це завжди допомагає йому оцінити обстановку і прийняти правильне рішення.

У Іллі відмінна пам’ять, вміння бачити ситуацію з різних сторін.

У виборі товаришів він не дуже розбірливий, може потрапити у погану компанію. Може збитися з шляху і потрапити під вплив друзів. А ось любов розвиває його творчий потенціал.

Ілля з дитинства добрий господар. З малих років він допомагає матері і батька у всіх домашніх справах, набуває різні навички. У нього розвинене почуття відповідальності за результат, за будь-яку справу. Він керівник і господарник по натурі. Характеристика імені Ілля – незлобивий, відверта людина, добрий, прямий. Він воліє конкретний і швидкий результат, і зовсім не схильний до мрійливості. З реалізацією прийнятих рішень часто виникають труднощі.

З великою охотою Ілля буде приймати участь в розведенні городу, будівництві дачі, ремонті машини. Дуже любить подорожувати.

Ілля може стати вчителем, лікарем, слюсарем, слідчим.

Практично завжди стає професіоналом високого рівня, але рідко досягає командних висот. Прекрасний варіант – якщо Ілля працює в парі з доповнює його за характером колегою.

Сумісність імені Ілля

Ілля ніжний, турботливий і уважний. Він дійсно може оцінити по достоїнству жінку. Одружується тільки тоді, коли буде впевнений, що в змозі прогодувати сім’ю. Йому важливо, щоб дружина була близька до нього душевно. Хороша сумісність імені Ілля з жіночими іменами: Олена, Ганна, Віра, Ірина, Анжела, Софія, Наталія. Не підходять для шлюбу Єлизавета, Галина, Тетяна, Маргарита. Для Іллі сім’я – центр Всесвіту. Обожнює дітей: з ними він добрий і ніжний.

Іменини

Іменини Іллі за церковним календарем:

  • 1 січня (святий покровитель Ілля Муромець);
  • 27 січня (святий покровитель Ілля Синайський);
  • 2 серпня (святий покровитель Ілля Пророк).

Відомі люди

Відомі люди нашого часу з ім’ям Ілля: Авербах, Глазунов, Голосів, Годувальників, Шинків, Лагутенко, Рєпін, Резнік, Цимбалар, Фрез, Чернявський.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *