Значення імені Ігор, сумісність, походження

Значення імені Ігор

Значення імені Ігор – сила, військо, войовничий.

Походження імені Ігор

Походження імені Ігор слов’янське. Давньоруське слово “Ін(ъ)гварь” трактується як “охороняти ім’я Бога”. З древнескандинавского слово “Ингварр” розшифровується як “Інг” – бог родючості, “варр” – обережний, обачний.

Характеристика ім’я Ігор

Ігор знаходиться в постійному прагненні до мети. Він пробирається, мнучи все на своєму шляху. Характеристика імені Ігор – воля, різнобічність, діяльність, моральність, активність.

Ігор добивається всього своїм власним трудом. Сам він чоловік гордий, упертий, розбещених людей не любить. Він працьовитий і терплячий, але до певної точки. Має багаті задатки, але може нічого в житті не досягти, якщо зіб’ється з шляху. Ігор легко сходиться з людьми, також легко з ними розлучається. Володіє суперечливим характером.

Ігор по натурі гравець, стійок невдачі та нещастя. Чорні смуги життя завжди сприймає як щось минуще і тимчасове. Йому характерно ризикувати і випробовувати долю. Біда в тому, що він спочатку робить, а потім думає.

За темпераментом – товариський, зі схильністю до самозамилування і трохи завищеною самооцінкою.

У Ігоря хороший рівень інтелекту, відмінна пам’ять, здібності до аналізу.

Він може стати хорошим інженером, юристом, токарем і водієм, тренером і вчителем, може отримати популярність як науковець чи філософ. Часто вибирає кар’єру воєначальника, дипломата, актора. Може відмінно проявити себе у громадській діяльності.

Сумлінність у роботі і висока професійна підготовка властиві більшості Игорей. Він прохолодний до слави, влада проявляє послідовно. Ігорю потрібно уникати необов’язкових людей, так як він надмірно відвертим і довірливим. Успішними підприємцями стають Ігорі з по батькові: Анатолійович Олександрович, Васильович, Володимирович Віталійович, Григорович, Геннадійович, Іванович, Євгенович, Леонідовичу, Костянтинович, Сергійович, Михайлович.

Сумісність імені Ігор

Ігор – чоловік зі складною натурою, але романтичний і ідеалістичний і дуже цінує сталість. Дуже дипломатичним.

Любов і взаєморозуміння знайде з Наталею, Анною, Оленою, Юлією, Оксаною, Адою, Луїзою. Вдала сумісність імені Ігор з жіночими іменами: Вероніка, Ангеліна, Ірина та Олеся. Неміцний шлюб з Анжелою, Аллою, Єлизаветою, Людмилою, Любов’ю, Ольгою, Раїсою, Поліною, Тетяною, Тамарою.

Користується успіхом у жінок, дуже ревнивий. У родині прагне до лідерства.

Іменини

Іменини Ігоря за православним календарем 18 червня. Святий покровитель – князь Чернігівський, блаженний Ігор Олегович.

Відомі люди

Ім’я Ігор носили багато російські князі X-XII ст.

Відомі люди нашого часу: Бєланов, Безрідний, Белза, Бобрин,Грабар, Горбачов, Добровольський, Дудинський, Дмитрієв, Іртеньєв, Іллінський, Кваша, Касатонов, Кіо, Костолевський, Курчатов, Кирилов, Крутий, Лотарев, Ледогоров, Моїсеєв, Миколаїв, Нетто, Наджиев, Романів, Ровнягин, Сукачов, Саруханов, Стравінський, Сікорський, Тамм.