Важливо

Значення імені Григорій, походження, сумісність

Значення імені Григорій

Значення імені Григорій – «не спить», «бадьорий», «безсонний».

Походження імені Григорій

Походження імені Григорій грецьке, від слова «григорео», що трактується як «пильнувати, пильнувати». Ім’я Григорій асоціюється з ідеальним християнином.

Зменшено-лагідний варіант імені: Гриня, Гриша, Гришаня, Грег, Гришуня, Грегон, Гришоня, Гришата, Гришута, Гринюха, Гришуха, Гринюша, Григоря, Григорьюшка, Грика, Гора, Горя.

Характеристика ім’я Григорій

Сильне, мужнє, швидке ім’я. Характеристика імені Григорій – активність, воля, волелюбність, здоров’я.

На перший погляд Григорій – зухвалий забіяка. Але досить часто за зовнішнім молодецтвом часто ховається ранима і підвищена душевна чутливість. Він щеголеват, галантний у спілкуванні, урівноважений, товариський. Григорій впертий і темпераментен.

У важких життєвих ситуаціях проявляє мужність, велике самовладання і неабияку відвагу. Григорій лідер по натурі, не терпить зневаги до своєї персони. Він володар сильного характеру. Григорій не терпить тиску і не любить жити за загальними правилами, що приносить Григорію зайві проблеми. Але саме від цієї людини можна чекати рішучих дій і сміливих ідей. Він упевнений у своєму успіху і не боїться ризикувати.

Складні проблеми він надзвичайно швидко вирішує під впливом натхнення.

Він володіє аналітичним розумом, надзвичайною допитливістю, феноменальною пам’яттю, чуйністю. Це природжений вчений, інженер, конструктор.

Сумісність імені Григорій

Вдала для шлюбу сумісність імені Григорій з жіночими іменами: Єлизавета, Віра, Лідія, Алла, Марія, Оксана, Тетяна, Тамара.

Не підходять для шлюбу: Вікторія, Ангеліна, Марина, Лариса, Олена, Інна, Наталія. Ім’я підходить до батькові: Петрович, Анатолійович, Вікторович, Валерійович, Федорович, Єгорович, Володимирович, Михайлович, Адамович, Савелійович, Миронович, Віталійович.

Іменини

Іменини Григорія за православним календарем:

Січень: 1,8,14,18,21,23.

Лютий: 7,12,23.

Березень: 6,17,25.

Квітень: 15,19,23.

Травень: 3.

Червень:1,6,28.

Липень: 13.

Серпень: 21,22,31.

Вересень: 10,12,20,22,28,29.

Жовтень: 11,13.

Листопад: 4,20,27,28,30.

Грудень: 2,3,6,7,8,11,20,23.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Григорій: Григорій Потьомкін (ясновельможний князь), Григорій Остер (письменник), Григорій Горін (письменник-сатирик), Григорій Ягдфельд (драматург, письменник), Григорій Поженян (письменник), Григорій Данилевський (публіцист), Григорій Лепс (співак), Григорій Мясоєдов (живописець), Григорій Котовський (командир Червоної Армії), Григорій Козинцев (кінорежисер), Грегорі Пек (американський актор), Григорій Чудотворець (богослов, святитель), Григорій Потанін (географ, ботанік, публіцист),Григорій Орлов (державний діяч), Григорій Распутін (цілитель), Григорій Явлінський (політичний діяч), Григорій Чухрай (кінорежисер), Григорій Мкртычан (хокеїст), Григорій Александров (кінорежисер), Григор Магистрос (вірменський письменник).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *