Значення імені Гліб, сумісність, походження

Значення імені Гліб

Значення імені Гліб трактується як «улюбленець Богів», «наданий Бога».

Походження імені Гліб

Ім’я Гліб дуже давня і досить рідкісне. Достеменно невідомо, з чим пов’язано походження імені Гліб. Існує думка, що ім’я запозичене з інших мов: від давньогерманської мови «гутлиеб» або древнескандинавского «гудлеифер», що означає «улюбленець богів». Так само можливо, що назва походить від старослов’янського слова «гліба», що означає «рілля», «земля».

Характеристика імені Гліб

Гліб зростає тихий і слухняний милим хлопчиком.

Маленький Гліб дивує оточуючих своєю грунтовністю, серйозністю, зосередженістю. Часто він виглядає старше свого віку в дитинстві. Гліб з задоволенням допомагає дорослим, старанний у будь-якій справі, любить майструвати своїми руками. Разом з тим він росте впертим і примхливим хлопчиком.

Гліб має непомітною зовнішністю і рівним, спокійним голосом. Його здоров’я знаходиться в прямій залежності від психічного стану.

Згідно характеристиці імені, Глібу навчання дається легко, його залучають іноземні мови і різні дослідження. Дуже важливо створити маленькому Глібу умови для раннього інтелектуального розвитку. Він володіє аналітичним складом розуму, але ніколи не виставляє свої здібності на показ. Він із задоволенням опановує шахові стратегії і вивчає пристрій машинок.

З видів спорту для Гліба найбільш підійде фехтування, стрільба з лука або багатоборстві.

Відповідно до значення імені, Гліб – стратег. Навіть у дитинстві він пустує і балує не від нудьги, а для того, щоб досягти задуманого. Завдяки добре розвинутій інтуїції, він без праці передбачає можливі наслідки вчинків і часто йде на ризик.

Гліб артистичний, захоплюється мистецтвом, музикою і живописом. Професію Гліб зазвичай вибирає один раз на все життя.

З віком Гліб стає трудоголіком. Він прагне бути визнаним в колективі, для нього дуже важливо користуватися повагою у начальства.

В кар’єрі Гліб без праці досягає вершин завдяки своєму вмінню приймати рішення та брати відповідальність на себе, на його думку аргументовано і рідко піддається сумніву. Він віддає перевагу конкретні справи багатослівним обіцянкам. Такі якості, як об’єктивність, доброзичливість, тактовність допомагають Глібу стати хорошим керівником.

Сумісність імені Гліб

Для хлопчика з ім’ям Гліб підійде по батькові Арнольдович, Адамович, Степанович, Андрійович, Тимурович і Георгійович.

Хороша сумісність імені Гліб з жіночими іменами Євгенія, Софія, Неллі, Валентина, Тамара, Майя, Марія і Раїса. Менш вдало можуть складатися стосунки з Вікторією, Катериною, Ладою, Інною, Лідією, Яною і Світланою.

Іменини

Іменини Гліба випадають на 15 травня і 8 серпня.

Відомі люди

Ім’я Гліб прославили такі знамениті люди, як письменник Гліб Успенський, кінорежисер і сценарист Гліб Панфілов, музикант Гліб Самойлов, актор Гліб Стриженов, вчений Гліб Котельников, Герой фільму «Місце зустрічі змінити не можна» Гліб Жеглов.