Значення імені Герман, походження, сумісність

Значення імені Герман

Ім’я Герман означає «єдинокровних», «братній», «справжній», «воїн», «німець».

Походження імені Герман

Герман – чоловіче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з однією з них, це ім’я походить від латинського слова «йоганн», у якого є кілька можливих перекладів. Найбільш часто це слово перекладають як «єдинокровних», «рідний», «братній», «справжній», «істинний». За іншою версією походження імені Герман пов’язано з древнегерманским ім’ям Германн, яке означає «воїн». Деякі дослідники відзначають, що ім’я Герман могло статися від слова «йоганн», яке перекладається як «з Німеччини» чи «німець».

Характеристика імені Герман

У дитинстві Герман з ранніх років проявляє лідерські якості. Хлопчик користується повагою серед ровесників завдяки своїй рішучості, сміливості. Він ніколи не стане ябедничати, вміє зберігати хлопчачі таємниці. У той же час, Герман нерідко буває дратівливим, довго пам’ятає свої невдачі.

Подорослішавши, Герман не втрачає свою рішучість і енергійність. Він будує плани, грунтуючись на реальних можливостях, не вита в хмарах. І планомірно рухається до досягнення своєї мети. Досягнувши її, Герман цілком заслужено буде пишатися собою.

Згідно характеристиці імені Герман, чоловік з таким ім’ям, як правило, володіє прекрасним інтелектом, аналітичним складом розуму. Він користується повагою у близьких і друзів, до його порад прислухаються. Герман пишається своєю пунктуальністю, відповідальністю, його дратують необов’язкові люди.

З віком до Германа приходить розуміння того, що багато чого можна домогтися хитрістю. Якщо він відчує вигоду, може піти на хитрість, обман.

Для Германа не підходять професії, що вимагають посидючості, старанності, повної зосередженості. Тому, хоча він і володіє аналітичним розумом, рідко вибирає спеціальність, пов’язану з технікою або наукою. Як правило, Герман має професію, пов’язану з мистецтвом, літературою.

В характеристиці імені Герман зазначається, що чарівність чоловіки з цим ім’ям приваблює багатьох жінок. Він може одружитися досить рано і не обмежуватися одним шлюбом. Часто причиною розлучення буває обмеження його особистої свободи, з чим Герман ніколи не зможе змиритися. Розумно надійде та жінка, яка зуміє вселити йому, що для неї він – центр Всесвіту. Тільки в такому випадку сімейні відносини будуть міцними і гармонійними.

Сумісність імені Герман

Ім’я Герман добре поєднується з по батькові Юрійович, Сергійович, Петрович, Михайлович, Максимович, Георгійовичу, Олексійович.

Вдала сумісність імені Герман з такими жіночими іменами: Тетяна, Ніна, Кіра, Інга, Жанна, Вікторія.

Іменини

Православні іменини у Германа:

  • травень – 25;
  • липень – 6, 11, 20;
  • серпень – 9, 25;
  • вересень – 24;
  • жовтень – 8;
  • листопад – 2, 12, 19;
  • грудень – 26.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Герман: Герман Аляскінський, Герман Гессе, Герман Галынин, Герман Титов.