Значення імені Галина, походження, сумісність

Значення імені Галина

Галина – давньогрецькою мовою Галене – що означає безтурботність, спокій, штиль. Досить популярне ім’я середини двадцятого століття. Однак в наш час воно менш поширене. Зменшувальним є ім’я Гала або Галя.

Походження імені Галина

Походження імені Галина має грецькі корені. У вимові імені по-грецьки чується твердість. Але при звучанні імені російською мовою ми навряд чи почуємо. Це пояснюється тим, що грубе поєднання перших складів змінюється на менш різке – так само як і ставлення до Галини життя, яке полягає в суперечливості її характеру.

У стародавній міфічної Греції ім’я Галене носило морське божество нереїда, яка протегувала спокійному морю.

Характеристика імені Галина

У дитинстві Галина росте слухняною дитиною. Вона добре вчиться, радує своїх батьків успіхами. З народження, усвідомлюючи себе дівчинкою, вона любить вбиратися, красуватися перед дзеркалом. Віддає перевагу дружити з хлопчиками, граючи з ними в рухливі ігри.

В юному віці Галина зачитується книгами. Її приваблюють фантастичні повісті, романи, розповіді про подорожі. Активна по своїй натурі, вона любить походи, гуртки, тому в колах хлопчаків користується репутацією «свого хлопця».

З-за слабкого імунітету, яким страждає Галина протягом усього життя, її організм часто переносить інфекційні захворювання.

Ім’я Галина характеризується великою працьовитістю. Вона встигає і на роботі, і по домашньому господарству. Любить компанії, де прагне перебувати в центрі уваги. Вираз «будинок повна чаша» має безпосереднє відношення до значення імені Галина.

До справ Галя підходить з повною відповідальність і великою завзятістю, віддає перевагу доводити будь-яку розпочату справу до кінця і відповідно до очікуваного ефекту, навіть якщо для цього буде потрібно почати його спочатку або переробити одне і те ж дію кілька десятків разів. Перед тим, як що-небудь зробити, вона як добрий стратег продумає кожен наступний крок.

Сумісність імені Галина

Бурхливої і чуттєвої Галині притаманні гарячі, любовні й жагучі пристрасті до чоловіка. Викликаючи у нього потужні сексуальні емоції, вона рідко відповідає взаємністю. В шлюбі Галина воліє перебувати у впевненості, що її чоловік відданий виключно їй і в нагороду за це відповідає йому божевільною емоційністю в інтимній близькості.

Найбільш вдалі варіанти сумісності імені Галина з чоловічими іменами: Олексій, Андрій, Віктор, Геннадій, Георгій, Євген, Максим, Михайло, Тимофій, Едуард.

найсильніші почуття вона може випробувати з Олександром, Анатолієм, Андрієм, Віктором, Володимиром, Георгієм, Динисом, Іваном, Ігорем, Микитою, Олегом, Федором, Ярославом.

Неміцний шлюб: Валерій, Василь, В’ячеслав, Григорій, Іван, Леонід, Михайло, Петро.

Іменини

Галина відзначає День Ангела двічі на рік – 23 березня і 29 квітня. Її покровителька – Галина Коринфська – свята мучениця, постраждала за Христа.

Відомі люди

Ім’ям Галина звуть таких відомих людей як:

  • Галина Волчек – актриса і режисер;
  • Галина Польських – актриса;
  • Галина Старовойтова – політик;
  • Галина Уланова – балерина, народна артистка СРСР.