Важливо

Значення імені Евеліна, походження, характеристика

Значення імені Евеліна

Ім’я Евеліна означає «життєва сила», «лісовий горіх», «дихання».

Походження імені Евеліна

Евеліна – жіноче ім’я, що має різні версії походження. Згідно з основною з них, походження імені Евеліна пов’язано з єврейським словом, яке перекладається як «життєва сила». За іншою версією це ім’я походить від слів старофранцузької мови, які означають «лісовий горіх». Деякі дослідники висловлюють думку, що ім’я Евеліна утворилося від бретонського імені Авелин, яке перекладають як «дихання».

Характеристика імені Евеліна

У дитинстві Евеліна надзвичайно енергійний та рухливий дитина. Вона постійно щось вимагає від батьків, причому робить це настільки артистично, що відмовити їй неможливо. Дівчинка знає, коли потрібно пококетувати, а коли – заплакати. Нерідко це стає причиною того, що Евеліна виростає розпещеним і примхливої дівчиною.

Подорослішавши, Евеліна з ще більшим майстерністю використовує своє вміння маніпулювати людьми. При цьому насправді, особлива чутливість їй не притаманна.

Евеліна часто дуже самолюбна дівчина, нерідко навіть егоїстична. Вона вперто йде до поставленої перед собою мети, не помічаючи навколишніх. Власні невдачі дівчина переживає дуже болісно. Але, в той же час, у неї не вистачає терпіння для роботи над собою. Втім, вона і не вважає це за потрібне. У всіх своїх бідах Евеліна звинувачує інших людей, часто стаючи мстивою і озлобленою.

Згідно характеристиці імені Евеліна, дівчина з таким ім’ям обережно ставиться до вибору друзів. Незважаючи на енергійність, вона досить замкнута і скритна. Дівчина веде себе розкуто тільки в компанії по-справжньому близьких їй людей.

До достоїнств Евеліни можна віднести вроджене почуття порядності. Вона не може терпіти брехню, приниження, несправедливість. Жадібність і заздрість теж не властиві власниці цього імені.

Евеліні підходить професія актриси, моделі, режисера, художника. Вона може досягти успіху, як музикант, вокаліст, танцівниця.

В характеристиці імені Евеліна зазначається, що дівчина з цим ім’ям шукає в дружини чоловіка, який зможе взяти на себе всі турботи про неї. Крім того, чоловік повинен у всьому її підтримувати, в першу чергу, у професійній кар’єрі, яка дуже важлива для неї. Для Евеліни важливо, щоб її захистили від побуту, але іноді вона може побалувати сім’ю кулінарним шедевром. Як правило, жінка з таким ім’ям має одну дитину, якого прагне дати відмінне виховання.

Сумісність імені Евеліна

Ім’я Евеліна добре поєднується з по батькові Герасимовна, Германівна, Львівна, Борисівна, Олексіївна.

Вдала сумісність імені Евеліна з такими чоловічими іменами: Інокентій, Юхим, Давид, Альфред, Роберт, Осип.

Іменини

Православні іменини у Евеліни відсутні.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Евеліна: Евеліна Хол, Евеліна Ганська, Евеліна Сантанджело, Евеліна Хромченко, Евеліна Гроссманн, Евеліна Бледанс.

One Comment

  1. Евелін

    05/04/2015 at 20:47

    Іменини в Евеліни є…
    29 серпня по Чешському календарі))))

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *