Значення імені Еміль, походження, сумісність

Значення імені Еміль

Ім’я Еміль означає «міцний», «суперник», «старанний», «супротивник».

Походження імені Еміль

Еміль – чоловіче ім’я, що має латинські корені. Походження імені Еміль пов’язано з римським родовим ім’ям, яке означає «ревний», «суперник», «міцний». Іноді це ім’я перекладають як «старанний». З перської мови ім’я Еміль перекладається як «супротивник».

Характеристика імені Еміль

Маленький Еміля зростає поступливим, спокійною дитиною. Можливо, навіть занадто спокійним. Хлопчик повільний, його потрібно у всьому підганяти. Досить здібний, в школі вчиться не дуже добре, так як до навчання ставиться абияк. Однак у Еміля рано виявляються творчі здібності, особливо до музики. Батьків хлопчик радує своєю врівноваженістю, самостійністю.

Подорослішав Еміль часто буває невпевненим у собі чоловіком. Йому нерідко бракує рішучості, дуже заважає сором’язливість. Можливо, тому Еміль часто заглиблюється у свій власний внутрішній світ, шукає в ньому порятунок від життєвих негараздів. Чоловік, як правило, з побоюванням ставиться до всього нового, непізнаного, так як боїться труднощів.

Згідно характеристиці імені Еміль, чоловік з таким ім’ям дуже залежний від думки оточуючих. Для нього має велике значення, як про нього відгукуються, яким тоном з ним розмовляють. Навіть якщо Емілю здасться, що на нього не так подивилися, він буде довго згадувати і переживати.

Еміль, як правило, дуже чесна людина. Він не визнає брехня, завжди виконує обіцянки. Дивовижна відповідальність цього чоловіки часто навіть заважає йому в житті. Він здатний пожертвувати своїм особистим часом, відпочинком, якщо необхідно зробити обіцяне справу.

Еміль часто буває незалежним, рідко прислухається до порад оточуючих. Він упевнений, що ніхто краще за нього самого не зможе вирішити його проблему або прийняти правильне рішення.

Як вказується в характеристиці імені Еміль, чоловік з цим ім’ям дуже часто вибирає творчу професію. З нього виходить талановитий музикант, режисер, актор. У той же час, завдяки здібностями до точних наук, Еміль може успішно працювати дослідником, науковим працівником, інженером.

Для Еміля дуже важливо, щоб супутниця життя у всьому його підтримувала, дбала про нього. В дружині він цінує відданість, щирість, вміння створювати домашній комфорт. У більшості випадків Еміль зберігає вірність дружині, так як надзвичайно цінує сімейні відносини.

Сумісність імені Еміль

Ім’я Еміль добре поєднується з по батькові Ільясович, Рамилевич, Эльдарович, Артурович, Сергійович, Олегович, Маратович.

Вдала сумісність імені Еміль з такими жіночими іменами: Олеся, Жанна, Каміла, Марина, Дарина, Ольга.

Іменини

Православні іменини у Еміля 22 травня, 28 травня, 6 грудня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Еміль: Еміль Гілельс, Еміль Шкода, Еміль Золя, Еміль Ланге, Еміль Фішер, Еміль Бернар, Еміль Преторіус.