Значення імені Ельвіра, походження, сумісність

Значення імені Ельвіра

Ім’я Ельвіра означає «всеправдивая», «доброзичлива», «істинна», «обережний», «захищає всіх».

Походження імені Ельвіра

Ельвіра – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з однією з них, походження імені Ельвіра пов’язано з древнегерманским словом, що означає «всеправдивая». За іншою версією, це ім’я походить від чоловічого імені Альвар і може означати «доброзичлива», «істинна», «обережний». Деякі дослідники вказують на можливі іспанські корені імені Ельвіра. В такому разі воно перекладається як «захищає всіх», «оберігати».

Характеристика імені Ельвіра

З раннього дитинства у Елі яскраво проявляються лідерські риси характеру. Маля вміє відстоювати свою точку зору, домагатися від оточуючих того, що їй потрібно. Хоча, на перший погляд, вона здається тихим, спокійним дитиною. Але таке враження дуже оманливе. У характері Елі досить впертості, залізної волі і хитрощі.

Доросла Ельвіра зазвичай буває владної, впевненою в собі жінкою. Маючи бурхливий темперамент, дівчина не проявляє нервозність у дріб’язкових ситуаціях. Вона має дипломатичними здібностями. І якщо розуміє, що скандал у певній ситуації піде їй тільки на шкоду, вона здатна впоратися з собою.

Згідно характеристиці імені Ельвіра, дівчина з таким ім’ям, хоча й запальна, не буде довго таїти образу. У неї є чудова особливість характеру – швидка отходчивость. Вона розуміє, що у всіх людей є свої недоліки, і довго ображатися на них за це не слід.

У дружніх стосунках Ельвіра теж намагається бути лідером. При цьому вона відрізняється великою вірністю, ніколи не зрадить друзів.

Ельвіра дуже сприйнятлива до лестощів, з віком все більше відчуває свою перевагу над іншими людьми. У той же час, вона привертає до себе здатність розуміти оточуючих, тонким гумором, умінням пристосовуватися до будь-яких обставин.

В характеристиці імені Ельвіра вказується, що дівчина з цим ім’ям, як правило, шукає професію, яка передбачає рух, часті подорожі. Вона може бути прекрасним спортивним тренером, менеджером. Крім того, часто Ельвіра прагне зайняти керівну посаду, що у багатьох випадках призводить до конфліктів її підлеглих. Дівчина вміє налаштовувати людей один проти одного.

Жінка з цим ім’ям здатна повністю присвятити себе сімейного життя, якщо по-справжньому полюбить чоловіка. В іншому ж випадку, вона зробить і своє життя, і життя чоловіка нестерпним.

Сумісність імені Ельвіра

Ім’я Ельвіра добре поєднується з по батькові Іванівна, Миколаївна, Володимирівна, Ринатовна, Маратовна, Олексіївна.

Вдала сумісність імені Ельвіра з такими чоловічими іменами: Олексій, Леонід, Кирило, Дмитро, Данило, В’ячеслав.

Іменини

Православні іменини у Ельвіри:

  • червень – 14;
  • липень – 11, 16;
  • серпень – 21;
  • грудень – 26.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Ельвіра: Ельвіра Даніліна, Ельвіра Репетто-Тризолини, Ельвіра Ліндо, Ельвіра Кастильська.